"Це всеукраїнська справа": Порошенко застеріг від реваншу проросійських сил на виборах

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент вважає, що наступного року прибічники Кремля спробують змінити курс України.

Україна зробила величезні кроки до свого омріяного європейського майбутнього, однак у ній досі є сили, котрі хочуть повернути країну в російську орбіту розвитку. Про це заявив президент Петро Порошенко під час урочистостей з нагоди 150-ї річниці створення товариства "Просвіта" у Львові, пише УНІАН.

На думку глави держави, завдяки перемозі Революції гідності "Україна зробила вирішальний крок у своє майбутнє", а членство в Європейському Союзі і НАТО остаточно гарантує незалежність України від Росії. "Але, на жаль, це чітко розуміють і наші вороги. Тому вони планують реванш на президентських і парламентських виборах, щоб заблокувати наш рух до Європи. А якщо пощастить – так ще і розвернути Україну назад", - сказав Порошенко.

Відео Порошенко та Грібаускайте домовились про спільні дії на випадок агресії з боку Росії

Росія погрожує Литві у зв'язку із запровадженням санкцій у відповідь на російську атаку в Керченській протоці. Про російські погрози повідомила Даля Грібаускайте під час візиту до Києва. Президент Литовської Республіки приїхала до України підтримати українців в боротьбі с агресором та підписати низку двосторонніх документів, в тому числі дорожню карту розвитку стратегічного партнерства. 

Порошенко та Грібаускайте домовились про спільні дії на випадок агресії з боку Росії

Він висловив впевненість, що "навіть нетривала зупинка на нашому шляху до Європейського Союзу та Північноатлантичного альянсу автоматично означала б повернення в сферу впливу Росії". "Запобігти такому сценарію – це священний обов'язок всіх українських патріотів. Я підкреслюю, що я сам зроблю для цього все можливе. Але в цій боротьбі дуже розраховую на вашу підтримку, кожного з вас. Тому що це не тільки справа президента, це загальна, всеукраїнська справа. І загальна, всеукраїнська відповідальність", - наголосив президент.

Також у суботу Порошенко заявив, що підпише ухвалений Верховною Радою закон про припинення дії договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією. Глава держави має намір це зробити в понеділок, 10 грудня. Президент назвав ухвалений закон "історичною подією", котра співмірна з виходом України із СНД.

Залиште свій коментар

Вибір редакції