Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Це як прийняти закон, що після грудня буде травень": депутати висміяли "сексуальний" законопроект Барни

Політики не вірять, що парламент може всерйоз розглядати таку ініціативу.

Народний депутат Олег Барна вніс до Верховної Ради законопроект, яким пропонує штрафувати за будь-які прояви сексуальної орієнтації. Надихнув депутата на законодавчу ініціативу цьогорічний прайд, а для рівності він вирішив обмежити сексуальну поведінку і людей традиційної орієнтації, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Але за неповні 5 хвилин перебування у сесійній залі депутат Барна мав би оштрафувати себе сам. Привітавшись з чоловіками за руку, він свавільно спробував поцілувати колегу Оксану Продан, але та ухилилася від уст поборника моралі. Як саме визначити, був у діях особи сексуальний підтекст чи ні, Барна, як автор "сексуального" законопроекту, ще не вигадав, але певен – механізм можна розробити. "Не плутайте дружні теплі стосунки з проявами кохання, скритого від публічних стрибків на вулиці. От як одна депутатша написала, що за ручку триматися. Ні, кажу, як за ручку ідете – це не буде. Але коли ви будете публічно привселюдно скакати на свого чоловіка чи не свого – оце буде розцінюватися адміністративною покарою", - розтлумачив він.

ВідеоДепутат Олег Барна пропонує штрафувати за прояви сексуальної орієнтації

Надихнув нардепа Барна на законодавчу ініціативу прайд за права геїв та лесбійок. Але для рівності він вирішив обмежити сексуальні поведінку і людей традиційної орієнтації. Тож чи штрафуватимуть за стосунки статей – далі у сюжеті.

Депутат Олег Барна пропонує штрафувати за прояви сексуальної орієнтації

Чи доречно так само триматися за руку парі геїв або лесбійок – розпитати не вдається, бо автор воліє припинити обговорення. А от його колега Сергій Лещенко, проаналізувавши документ, дійшов думки, що цілком міг би бути неодноразово оштрафованим. "Звичайно, ми з дружиною публікуємо наші фотографії у соціальних мережах. Закохано дивимся одне на одного", - розповів він. А ще, як і кілька його колег-депутатів, він постійний учасник маршів за права ЛГБТ-спільноти. "Найкращі лікі від популізму – це ігнор. Цей закон не має ніяких перспектив на ухвалення. Це як прийняти закон, що після грудня буде травень", - вважає Лещенко.

Фотогалерея Травесті-діви на платформі й близько трьох тисяч учасників ходу: у центрі Києва відбувся Марш рівності (9 фото)

Розглядати законопроект про сексуальну поведінку першим буде комітет з питань свободи слова та інформації. "Спочатку був шок. Я не могла повірити власним очам, що можна таке написати. Потім є розуміння, що є спроба позагравати з електоратом напередодні виборів. Я думаю, що це буде дуже веселе обговорення. Тому що наш комітет традиційно розглядає, що таке еротика, що таке порнографія, де тут є межа між цими поняттями. Це все не має сенсу, тому що ні комітет, ні зал це не підтримає", - переконана голова комітету з питань свободи слова Вікторія Сюмар.

Олег Барна у парламенті досі найбільше запам’ятався актом щодо колишнього прем’єра Арсенія Яценюка – сексуальним за формою і політичним за змістом. Під час звіту урядовця він подарував йому квіти і схопив за інтимну зону. Пізніше пояснював, що нічого особистого в тому не було, тільки політика.

Кореспондент ТСН Ольга Кошеленко

Залиште свій коментар

Вибір редакції