Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Це явно був жарт": Данилюк пояснив пропозицію Віндману очолити Міноборони України

Екссекретар Радбезу каже, що співрозмовники посміялися разом.

Пропозиція працівникові Ради національної безпеки США підполковнику Олександру Віндману стати міністром оборони України була жартом. Так прокоментував відповідну інформацію колишній секретар Ради національної безпеки України Олександр Данилюк.

Він запевнив, що пам’ятає лише один випадок, коли лунала така пропозиція американцеві. "Це явно був жарт", - запевнив Данилюк. "Ми обидва посміхнулися і посміялися", - додав український політик.

Ці пояснення не зовсім сходяться з версією, яку раніше Віндман озвучив на слуханнях в палаті представників США з питання про імпічмент президенту США Дональда Трампа. За словами американця, Данилюк пропонував йому посаду міністра оборони не один, а три рази. Віндман наголосив, що ситуація здалася йому "дещо комічною", проте він не кваліфікував цю пропозицію як жарт.

Відео У справі імпічменту Дональда Трампа свідчитимуть Курт Волкер і Олександр Віндман

Зеленський відчував тиск від оточення Трампа ще до телефонної розмови влітку - Associated Press. Ще в травні американське посольство в Києві знало, що Зеленський вже звертався за порадою: як поводитися в ситуації, коли оточення президента США наполягає, аби він вдавався до дій, які можуть бути розцінені як втручання в американські вибори. Відкриті слухання у справі імпічменту Дональда Трампа продовжаться, там почнуть свідчити Олександр Віндман та Курт Волкер.    

У справі імпічменту Дональда Трампа свідчитимуть Курт Волкер і Олександр Віндман

Залиште свій коментар

Вибір редакції