Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Це його право". Клітіна прокоментувала ініціативу міністра Криклія щодо її звільнення

За її словами, вона збирається працювати далі.

Заступниця міністра інфраструктури Олександра Клітіна, звільнення якої анонсував міністр Владислав Криклій, збирається й далі працювати у відомстві.

Про це вона заявила під час брифінгу щодо скандалу довкола її листування з анонімним пранкером Джокером.

За її словами, на ініціативу Криклія про її звільнення з посади вона реагує спокійно. "Це його право подавати заяву. Якщо він вважає, що так правильно. Він підтримав мене у моїй позиції".

На запитання журналістів, про яку позицію йдеться сказала: "У позиції, що так неприпустимо взагалі ображати жінку".

Як повідомлялося, міністр інфраструктури України Владислав Криклій внесе подання на засіданні Уряду щодо звільнення своєї заступниці Олександри Клітіної.

Глава Міністерства звернувся до правоохоронних органів перевірити викладену інформацію в одному з Telegram-каналів про можливу корупцію в "Укрзалізниці", щодо діяльності проєктного офісу "Спільно" тощо.

На опублікованому записі нібито розмови в одному з ресторанів Кривого Рогу між народними депутатами від провладної партії "Слуга народу" і керівником поліції Дніпропетровської області була озвучена інформація про те, що Олександра Клітіна потрапила на свою посаду "через ліжко", а не завдяки професіоналізму. Згодом чиновниця спростувала цю інформацію і заявила, що "обожнює свою сім'ю".

Залиште свій коментар

Вибір редакції