Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Це життя": Зеленський прокоментував можливість укладання угоди між Трампом і Путіним щодо України

Президент буде вважати "поганим сигналом", якщо така угода існує.

Президент Володимир Зеленський вірить запевненням президента США Дональда Трампа у підтримці України і сподівається, що глава Білого дому не укладав угоди з президентом РФ Володимиром Путіним про Україну без її участі.

Про це Зеленський сказав під час прес-марафону, передає НВ.

"Я хотів би вірити, що між США і Росією можуть бути будь-які угоди, але я хотів би вірити, що ці угоди не стосуються України", — сказав президент.

"Але це життя. І може бути все не так, як ми собі уявляємо. Це буде тоді поганий сигнал. Якщо є якась домовленість про Україну між США і Росією без участі України, і ми дізнаємося про це, то це буде поганий сигнал не тільки для нас і для США", — додав він.

Як повідомлялося, зустріч президента Зеленського із журналістами відбулася 10 жовтня у громадському публічному просторі фудкорді. Пресмарафон побив рекорд за тривалістю, бо так довго з журналістами жоден з лідерів держав не спілкувався. 

Відео Зеленський встановив світовий рекорд - так довго з журналістами жоден президент не спілкувався

За попередніми планами офісу, пресмарафон мав вже закінчитися, але спілкування з журналістами все ще триває. Зеленському вже навіть встигли вручили диплом Книги рекордів. Він нібито спілкується з журналістів довше, ніж хтось і коли-небудь.  

Зеленський встановив світовий рекорд - так довго з журналістами жоден президент не спілкувався

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції