Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Центрвиборчком позбавив Фірсова і Томенка мандатів нардепів

Фірсов і Томенко не є нардепами після ухвалення такого рішення з'їздом БПП.

ЦВК позбавила народних депутатів Єгора Фірсова і Миколу Томенка мандатів.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив народний депутат Леонід Ємець.

Заступник голови Центрвиборчкому Андрій Магера розповів, що ЦВК зареєструвала народними депутатами наступних у списку БПП кандидатів, - Олександра Бригинця та Дмитра Білоцерківця. 

Про це пише "Українська правда".

"ЦВК взяла до відома доконаний факт - дострокове припинення повноважень двох народних депутатів з'їздом партії", - сказав він. Магера зазначив, що Фірсов і Томенко не є нардепами після ухвалення такого рішення з'їздом БПП. "Вони не народні депутати ще з 25 березня", - зазначив заступник голови ЦВК.

Нагадаємо, Микола Томенко офіційно вийшов із фракції "Блок Петра Порошенка" 2 лютого. Фірсов це зробив 15 березня. З'їзд блоку 25 березня заявив, що позбавляє Томенка і Фірсова мандатів. Мовляв, це дозволяє зробити 81-ша стаття Конституції України, де вихід із фракції є причиною дострокових припинень повноважень народного обранця. 

Самі Томенко і Фірсов заявляють, що рішення з'їзду безпрецедентне і незаконне - мовляв, у природі навіть не існує закону про імперативний мандат. Депутат Фірсов також пояснює рішення з'їзду тим, що він різко критикував своїх однопартійців, зокрема в корупції. Від нього діставалося Кононенку, Березенку і Грановському, яких Фірсов і вважає головними ініціаторами рішення.

Щойно.ЦВК позбавило Фірсова і Томенко мандатів народного депутата. Торжество демократії :(

Posted by Леонід Ємець on Monday, March 28, 2016

Залиште свій коментар

Вибір редакції