Час перерізати інтернет-кабель. Як у соцмережах відреагували на підписання "пакету Ярової"

Юзери нарікають на майбутній ріст цін на мобільний зв'язок.

У четвер, 7 липня, президент Росії Володимир Путін підписав ухвалений парламентом "пакет Ярової", запропонований депутатом Іриною Яровою і сенатором Віктором Озеровим. Дані норми набудуть чинності 20 липня.

Поправки щодо позбавлення громадянства і заборону на виїзд з країни для засуджених за статею "теракт" відмінили, однак у документі залишилося ще безліч резонансних положень.

Зокрема оператори мобільного зв'язку тепер зобов'язані півроку зберігати дані дзвінків та повідомлень користувачів. Крім того, три роки вони мають зберігати інформацію про те, що дзвінок або повідомлення відбувся в певний день та час. А соціальні мережі, месенджери, поштові клієнти чи сайти, які підтримують функцію шифрування даних, повинен допомагати російським спецслужбам розшифровувати будь-які повідомлення.

Юзери, своєю чергою, нарікають на майбутній ріст цін на мобільний зв'язок, вважають підписання документу порушенням конституційних прав та жартують над "пакетом Ярової", додаючи gif-зображення до своїх постів.

ТСН.ua зібрав реакцію користувачів соцмереж на підписання скандального "пакету Ярової".

Нагадаємо, 24 червня 2016 року, Держдума РФ прийняла "антитерористичний" пакет законів, внесений депутатом Держдуми Іриною Яровою і сенатором Віктором Озеровым (так званий "пакет Ярової").

Законодавчі ініціативи передбачають розширення повноважень держави, посилення контролю над жителями країни й обмеження прав громадян. Так, "пакет Ярової" передбачає, що влада зможе позбавляти людей російського громадянства за деякі злочини терористичної та екстремістської спрямованості.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: