Чеченська справа. Слідчі РФ "ідентифікували" Яценюка як учасника боїв у Придністров'ї

Українського політика нібито "розпізнали" на фото. 

Російські слідчі під час розслідування щодо екс-прем'єра України Арсенія Яценюка видали його за учасника бойових дій у невизнаному Придністров'ї.

Про це повідомила його речниця Ольга Лаппо.

У матеріалах так званої "чеченської справи" Яценюка російські силовики виявили фото членів УНА-УНСО 1992 року в Придністров'ї і одного з чоловіків на ньому назвали Яценюком. Так нібито встановила "експертиза фото".

На світлинах зі справи колишнього прем'єра порівнюють з чоловікам в окулярах, обличчя якого просто неможливо роздивитися.

"З метою "всебічного та об'єктивного розслідування" "чеченської справи Яценюка" російські "слідчі" знайшли фотографію членів УНА-УНСО 1992 року в Придністров'ї. На ній "росексперти" "змогли" ідентифікувати Арсенія Яценюка. Нижче – фото з матеріалів розслідування, на підставі якого було винесено рішення Єсентукського "суду" про заочний арешт Яценюка", - написала вона.  

Тепер кремлівське кривосуддя закидає Арсенію Яценюку ще й участь у бойових діях в Придністров'ї… З метою "всебічного та...

Опубликовано Ольгой Лаппо 13 сентября 2017 г.

Нагадаємо, 8 вересня 2015 року глава Слідчого комітету Росії Олександр Бастрикін повідомив, що екс-прем'єр України Арсеній Яценюк в середині 1990-х років воював проти Збройних сил РФ у складі "карального загону" в Чечні. Слід зауважити, що в 90-х роках Яценюк закінчив школу і навчався на юридичному факультеті Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Сам Яценюк назвав обвинувачення клінічним діагнозом російської влади. Єссентукський міський суд Ставропольського краю РФ у відповідь ухвалив рішення про заочний арешт українського політика. 

ВідеоПовна і схиблена маячня: Яценюк відреагував на свій заочний арешт у Росії

Залиште свій коментар