"Чекаємо вас на корпоративах". Тимошенко різко відповіла на тролінг Зеленського

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нардепка каже, що хотіла вести з президентом дискусію про країну, але він "обрав інший тон".

Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко відреагувала на пост президента України Володимира Зеленського щодо неї.

Український гарант написав у фейсбуці, що раз на 5 років Тимошенко йде в опозицію до президента, аби "імітувати турботу про народ".  

"Нагадаю вам, що є ще одна давня українська традиція. Раз на п’ять років деяким українським президентам здається, що вони взяли джекпот! А далі все за сценарієм... Ну ви в курсі...", - йдеться у пості Тимошенко.

Хотілось би говорити з Вами, Володимире Олександровичу, про долю країни, але Ви обрали інший тон. Шкода... Тоді нагадаю...

Опубліковано Юлією Тимошенко Вівторок, 19 листопада 2019 р.

Завершила свій допис вона фразою: "Словом, чекаємо вас на корпоративах... Можна зі своїм піаніно". Ймовірно, народна обраниця натякнула на один з номерів Зеленського ще з часів його виступів у "Кварталі 95".

Приводом для словесної перепалки Зеленського та Тимошенко у фейсбуці став виступ останньої під час ток-шоу на одному з українських телеканалів. Тимошенко заявила, що пропонувала президенту Володимиру Зеленському членів своєї команди ще на початку його каденції. Зеленський, натомість, стверджує, що нардепка намагалася виміняти "солодкі місця" для своєї команди в обмін на голоси у парламенті. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції