Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чекають на офіційні результати. У "Голосі" зробили заяву про коаліцію та перемовини з іншими партіями

Вакарчук не планує об'єднуватися з "Опозиційною платформою - За життя".

Політична партія "Голос" Святослава Вакарчука поки що не розглядає питання про входження до парламентcької коаліції та не проводить переговори із іншими політсилами до оголошення остаточних результатів виборів.

"Партія "Голос", яка, за попередніми результатами Національного екзитполу, набрала 6,3% на дострокових парламентських виборах, не розглядає входження в коаліцію і не веде перемовин із жодною політичною силою до оголошення остаточних результатів виборів", - ідеться в заяві партії.

"У нас є червоні лінії, які ми за жодних обставин перетинати не будемо. Наприклад, ми не бачимо спільних цілей чи принципів із "Опозиційною платформою" Медведчука. У всіх подальших кроках ми будемо орієнтуватися виключно на наші цінності, програму і пріоритети - на те, за що віддали голоси наші виборці", - сказав лідер "Голосу" Святослав Вакарчук.

Раніше про можливе створення коаліції з "Голосом" заявив лідер "Слуги народу" Дмитро Разумков і додав, що можливість створення коаліції з партією Порошенка - близька до нуля. Водночас "Голос" готовий вести переговори про створення коаліції з "Європейською солідарністю" та "Батьківщиною", якщо ті підтримають деолігархізацію, але точно не з "проросійськими силами, які відстоюють інтерес окупанта. За яке б життя вони не називалися", - сказав в ефірі "Громадського" кандидат у депутати від партії "Голос" Ярослав Юрчишин.

Експрезидент України Петро Порошенко заявив, що його партія "Європейська солідарність" у новій Верховній Раді готова співпрацювати з "Голосом".

Юлія Тимошенко чітко не відповіла, чи планує "Батьківщина" об'єднуватися в коаліцію зі "Слугою народу".

Нагадаємо, за результататами екзитполів, до нової Верховної Ради проходять п'ять партій.

Відео Ексклюзив ТСН: Вакарчук розповів про творчі плани та пріоритети партії "Голос"

Святослав Вакарчук заявив, що не збирається зупиняти виступи гурту "Океан Ельзи". Також лідер партії "Голос" розповів ключові принципи партії, у рамках яких вони планують працювати у ВР: зближення з ЄС та НАТО, реалізація вислову "закон для всіх", вільна економіка без олігархів, влада підзвітна громадянам.  

Ексклюзив ТСН: Вакарчук розповів про творчі плани та пріоритети партії "Голос"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції