Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чемпіонати та весілля з козаками не зупинять РФ: Порошенко розповів про потужну підтримку від Австрії

Президент відзначив значну допомогу країни гуманітарним ініціативам на Донбасі.

Президент Петро Порошенко заявив про тверду і надійну підтримку України від офіційного Відня.

Про йдеться на сайті президента за результатами зустрічі з федеральним канцлером Австрії Себастіаном Курцом.

Порошенко подякував Курцу за таку підтримку, ухвалення рішення щодо санкцій та допомогу Україні в Генасамблеї ООН.

Також президент розповів, що австрійській стороні направили пропозицію про можливе шефство Австрії над одним із населених пунктів на Донбасі, і нині це питання опрацьовується. "Ми вдячні за те, що Австрія і австрійський уряд організовують відпочинок дітей з постраждалого Донбасу на території Австрії. Це надзвичайно важливо", - зауважив президент.

Також він наголосив, що під час головування Австрії в ОБСЄ з ініціативи Курца було ухвалено важливе рішення з активізації "Карітас" - благодійної і медичної організації для допомоги на Донбасі.

Він також відзначив роботу гуманітарної організації "Маленькі серця", яка за фінансування австрійського банкіра Герберта Степіча відремонтувала інтернат для дітей з особливими потребами.

"Це є яскравим свідченням дуже потужної підтримки України з боку офіційного Відня, з боку австрійського уряду. І чітке розуміння, що жодні чемпіонати світу з футболу, "свадьби з казаками" не можуть зупинити російського агресора. Може бути ефективна скоординована позиція, яку на сьогоднішній день ми з нашим другом паном канцлером зараз демонструємо", - підсумував Порошенко.

Своєю чергою канцлер Австрії Себастіан Курц запевнив у подальшій підтримці гуманітарних ініціатив. "Ми погодилися надати ще 1 млн євро для такої організації як "Карітас", яка буде надавати допомогу, принаймні невеличкий внесок у зменшення горя на Сході України", - повідомив він.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко провів зустріч із канцлером Австрії Себастьяном Курцом, під час якої вони обговорили збереження європейських санкцій проти Росії та двосторонню співпрацю в галузі культури та відновлення Донбасу.

ВідеоКанцлер Австрії їде до України, аби обговорити ситуацію на Донбасі та санкції проти росіян

У Євросоюзі узгодили продовження санкцій проти росіян та сепаратистів. Список, найімовірніше, скадатиметься зі 154 осіб та 44 компаній. Діятимуть санкції найближчі півроку. Остаточно підтвердити рішення посли країн-членів ЄС мають вже завтра. А от про єдність санкційної політики Євросоюзу вже сьогодні говоритимуть у Києві. До України їде канцлер Австрії Себастіан Курц. 

Канцлер Австрії їде до України, аби обговорити ситуацію на Донбасі та санкції проти росіян

Залиште свій коментар

Вибір редакції