Через неякісні бронежилети у Донецькому аеропорту загинув офіцер та ще кілька отримали поранення

Замість захисних пластин для шиї в бронежилети вшиті вставки, які зовсім не захищають від куль.

У Донецькому аеропорту через підроблений бронежилет загинув український офіцер. Осколок потрапив чоловікові в шию, перед тим пробивши наскрізь шийну пластину бронежилета. Точніше, тієї платини там узагалі не виявилося. Через це й сталася трагедія.

Подібні поранення в шию через "фальшиві" бронежилети отримали ще кілька бійців, які із травня захищають аеропорт у Донецьку. Про це в ефірі ТСН.Тиждень розповів спеціальний кореспондент ТСН Олександр Моторний, який нещодавно відвідав це летовище.

ВідеоЗахисні пластини у бійців з донецького аеропорту виявились підробними

"Хлопці, які захищають від травня летовище, кажуть, що в них було багато поранених і загинув один із офіцерів саме через смертельне поранення в шию. Осколок просто прошив цю захисну пластину. Коли сталося поранення, вони вирішили подивитися, що знаходиться в шийній ділянці бронежилета. Там мала стояти кевларова пластина, а виявилося, що її там немає", - наголосив Олександр Моторний.

Військові розповіли журналістові, що таких бронежилетів у війську чимало. Тож відповідною фальшивкою мають зайнятися правоохоронці.

Тим часом бойовики продовжують обстріли танками "головної мішені" на Сході – Донецький аеропорт.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: