Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кабмін готує скорочення 10% чиновників у 2020-му

Частину чиновницьких служб буде перенесено в онлайн.

У 2020 році уряд планує скорочення державного апарату щонайменше на 10%.

Про це 9 лютого заявив прем’єр-міністр Олексій Гончарук в ефірі телеканалу ICTV

"У цьому році щонайменше на 10% скоротимо державний апарат. Велика економія нами передбачається за рахунок запровадження IT-інструментів. Тобто, частину чиновницьких служб буде перенесено в онлайн", - сказав голова уряду.

За словами Гончарука, структура державних органів має бути більш компактною та ефективною.

Також прем’єр заявив, що запропонував призначити на посаду міністра молоді та спорту колишнього воротаря "Динамо" Олександра Шовковського.

Нагадаємо, 4 лютого Верховна Рада України попередньо схвалила зміни до Конституції, які передбачають зменшення кількості депутатів парламенту до 300. Цей законопроєкт було подано президентом Володимиром Зеленським. 

Відео Уряд презентував застосунок "Дія": як він працює та які послуги будуть доступні у смартфоні

Права в смартфоні: у столиці презентували мобільний застосунок "Дія". Програма дасть змогу водіям не носити із собою посвідчення водія та техпаспорт - вони будуть у телефоні. Від 6 лютого права можна самостійно завантажити. Електронне посвідчення можна буде показувати навіть під час посадки на потяг. На створення цього додатку, кажуть розробники, не витратили жодної гривні з бюджету. Про перші кроки до країни в смартфоні – у сюжеті. Більше читайте тут

Уряд презентував застосунок "Дія": як він працює та які послуги будуть доступні у смартфоні

Вибір редакції