Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Через рішення суду НАБУ має внести відомості до ЄРДР за реєстрацію Онищенка в ЦВК

У Мережі з'явилися копії рішення суду.

Суд зобов'язав детективів НАБУ внести відомості до ЄРДР за інформацією щодо реєстрації Олександра Онищенка кандидатом у депутати Верховної Ради на виборах 2014 року за хабар.

Про це у Facebook повідомив нардеп Віталій Купрій, який і опблікував копію рішення суду.

Так, згідно з рішенням суду, НАБУ має внести до Єдиного реєстру досудових розслідування відомості про кримінальне правопорушення за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364, ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу (зловживання владою), яке ймовірно вчинили голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський і колишній народний депутат Давид Жванія.

Нагадаємо, Онищенка підозрюють в організації схеми з розкрадання державних коштів на суму близько 3 млрд грн під час видобутку та продажу природного газу в межах договорів про спільну діяльність з ПАТ "Укргазвидобування".

Як відомо, 6 грудня Онищенко вперше опублікував запис з "компроматом", де начебто зафіксована його розмова з Олесем Довгим, який виступає у ролі посередника між Онищенко та президентом України Петром Поршенко.

Згодом нардеп-утікач заявив, що передав ці записи спецслужбам США. Однак адміністрація президента заяви щодо "компромату" на главу держави називає такими, що не відповідають дійсності.

Відео НАБУ допитає Онищенка щодо скандальних аудіозаписів про факти корупції державних високопосадовців

Залиште свій коментар

Вибір редакції