Чергова маячня: Геращенко пояснила, чому РФ придумала «гібридну» пропозицію щодо миротворців на Донбасі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами Геращенко, що стосується начебто невідповідності ідеї введення миротворчої місії на окуповану територію – «це чергова маячня російського МЗС».

Своєю ініціативою щодо розміщення миротворчої місії ООН на Донбасі Росія просто відтягує час.

Про це заявила член гуманітарної підгрупи Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання конфлікту на Донбасі - перший заступник голови ВР Ірина Геращенко.

«Насправді Російська Федерація, президент Росії скинули таку гібридну, сурогатну пропозицію відносно миротворців, які начебто мають розміщуватися тільки на лінії зіткнення й охороняти місію ОБСЄ, що є абсолютна нісенітниця. Немає жодної миротворчої місії, мандат якої би полягав у тому, щоб охороняти іншу місію. Тому було закинуто цю сурогатну пропозицію, усвідомлюючи, що ніколи світові партнери України, члени Радбезу ООН на таке не погодяться. І це було зроблено просто для того, щоб відтягнути час», - розповіла вона.

ВідеоСША не підуть на умови Росії щодо розміщення миротворців на Донбасі – Таран

За її словами, що стосується начебто невідповідності ідеї введення миротворчої місії на окуповану територію – «це чергова маячня російського МЗС».

«Мінські угоди направлені на відновлення миру на Донбасі. І ключовий пункт Мінських угод - це безпекова компонента. Але закінчуються Мінські угоди тим, що Україна повинна отримати доступ до українсько-російського кордону і відновити там присутність наших прикордонників. Тому насправді ми маємо вже сьогодні починати боротьбу за наш кордон», - прокоментувала вона.

Читайте повне інтерв'ю з віце-спікером й учасником Тристоронньої контактної групи Іриною Геращенко за посиланням. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції