Черговий балаган. У МЗС відреагували на створення "Малоросії"

За словами Клімкіна, за цим стоять ляльководи з Кремля.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін вважає "балаганом донбаських маріонеток" заяву ватажка "ДНР" Олександра Захарченка про сторення "Малоросії".

Про це він написав у своєму Twitter.

Нагадаємо, 18 липня ватажок "ДНР" Олександр Захарченко оголосив про створення "перехідної держави Малоросія". Окрім того, бойовики створили "конституційний акт Малоросії", відповідно до якого "Київ збереже за собою статус історико-культурного центру", а окупований Донецьк буде "столицею". Прапором так званої "Малоросії" терористи визначили прапор Богдана Хмельницького

За словами представника української делегації на Мінських переговорах, на засіданні в Мінську може й не буде про що говорити через заяву Захарченка. Відтак, створення "Малоросії" може паралізувати переговори в Мінську.

Тим часом у "ЛНР" вже встигли відхреститися від "Малоросії". Зокрема, представники так званої "ЛНР" не брали участь у "засіданні" в окупованому Донецьку, на якому терористи оголосили про створення "Малоросії". Про це повідомив самопроголошений глава "Народної ради ЛНР" Володимир Дегтяренко, якого цитує сайт луганських терористів. 

Залиште свій коментар