"Черговий російський дурень". Аваков відповів спікеру Держдуми РФ, який погрожував "виходом низки областей" з України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Себе ж міністр назвав "російськомовним українським націоналістом".

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков назвав "дурнем" голову російської Держдуми В'ячеслава Володіна через його слова про те, що націоналізм в Україні може призвести до "виокремлення зі складу низки областей".

"Черговий російський дурень прислав нове скло для рожевих окулярів прихильникам дружби з Росією: голова Держдуми РФ Володін повідомив Україні, що "націоналізм і утиски малих народів може призвести до виходу зі складу України ряду областей" Від себе - пану Володіну - говоріть частіше! Це допомагає нам, українцям, краще розуміти справжні прагнення "русского мира", - написав Аваков у фейсбуці.

Очередной русский дурак прислал НОВЫЕ СТЕКЛА ДЛЯ РОЗОВЫХ ОЧКОВ сторонникам дружбы с Россией: глава Госдумы РФ Володин...

Опубліковано Арсеном Аваковим Неділя, 1 грудня 2019 р.

Читати таких, як Володін, міністр порадив прихильникам покупки електроенергії, дешевого газу зі знижкою і іншим, хто твердить "ми один народ". Себе ж Аваков назвав "російськомовним українським націоналістом".  

Нагадаємо, спікер Держдуми РФ В'ячеслав Володін зробив свою заяву про "вихід низки областей" з України після зрив виступу проросійських "представників Криму" на форумі ООН з питань меншин, що відбувався у Женеві протягом 28-29 листопада.

Залиште свій коментар

Вибір редакції