Черговий зрадник із контактами у Кремлі. Як у Мережі відреагували на "мирний план" Артеменка

Черговий зрадник із контактами у Кремлі. Як у Мережі відреагували на "мирний план" Артеменка

Дата публікації
Черговий зрадник із контактами у Кремлі. Як у Мережі відреагували на "мирний план" Артеменка

Андрій Артеменко / Радикальна партія

Дії політика різко критикують його колеги. 

Галасу у соцмережах наробив так званий мирний план, який передбачає зняття санкцій з РФ, розроблений за участю нардепа від фракції "Радикальної партії" Андрія Артеменка.

Раніше відома газета The New York Times повідомила, що за тиждень до того як Майкл Флінн пішов з посади радника президента США з національної безпеки, в його офіс був доставлений пакет з пропозиціями про те, як глава Білого дому Дональд Трамп міг би зняти санкції з Росії.

За інформацією видання, у складанні документа, брав участь депутат Верховної Ради України Андрій Артеменко, член фракції Радикальної партії.

Цю інформацію негативно сприйняли у рідній фракції Артеменка. Так, лідер радикалів Олег Ляшко закликав Артеменка скласти мандат і наголосив, що позиція його колеги – особиста і її не поділяють інші члени фракції.

"Крим - це Україна. І будь-які розмови про легалізацію його анексії РФ ( і про "оренду", і всі інші), про зняття санкцій заради "миру" - абсолютно не прийнятні. Здавати в оренду Крим московським окупантам - це те саме, що здавати в оренду переїзному цирку рідну матір. Росія має забратися до біса з Криму і Донбасу", - наголосив Ляшко, закликавши до позбавлення мандату депутата Артеменка. 

Критикують радикала і колеги з парламенту. Так, лідер фракції "Народний фронт" Максим Бурбак підтримав ідею здачі мандату Артеменком.

"Я вважаю, що він повинен нести кримінальну відповідальність, тому що це є посягання на цілісність України. Крим є Україна і ніяких продажів, оренд - цього ми не дозволимо ніколи"  - наводить УНІАН цитату Бурбака.  

Своєю чергою, лідер "Батьківщини"  Юлія Тимошенко заявила про те, що не поділяє позиції нардепа від Радикальної партії. 

"Це абсолютно не українська позиція. Ми її не поділяємо", - сказала вона.

На думку Тимошенко, кожен депутат, який висуває якісь пропозиції щодо "легалізації окупації або про легалізацію тих бандформувань, які захопили сьогодні українські території на Сході" - такі депутати "мусять відповідати перед Україною". 

Представник президента у парламенті Артур Герасимов, своєю чергою, наголосив, що за діями Артеменка стоїть Кремль. 

"Я про це не знаю. Але за цими речами - ми стовідсотково повинні розуміти - стоять росіяни... Не вони збирали ці землі, не їм цими землями розкидатися. Будь-які торги щодо того, як повертати ці землі, неприпустимі", - пояснив політик, якого цитує "Інтерфакс"

Артеменка у соцмережах вже охрестили "Троянським конем" Радикальної партії і називають зрадником із контактами в Кремлі.  

Раніше відома газета The New York Times повідомила, що за тиждень до того як Майкл Флінн пішов з посади радника президента США з національної безпеки, в його офіс був доставлений пакет з пропозиціями про те, як глава Білого дому Дональд Трамп міг би зняти санкції з Росії.

За інформацією видання, у складанні документа, брав участь депутат Верховної Ради України Андрій Артеменко, член фракції Радикальної партії.  У плані, зокрема, містяться вимоги про виведення всіх російських військ із сходу України. Українським виборцям також запропоновано на референдумі вирішити, чи слід здати Росії Крим в оренду термном на 50 або 100 років. 

Посол України в США Валерій Чалий заявив, що український нардеп Андрій Артеменко не уповноважений представляти якісь альтернативні мирні плани від імені України будь-якому іноземному уряду, включаючи адміністрацію США. 

Верховна Рада відреагувала на пропозицію "радикала" Артеменка щодо оренди Криму Росією

Верховна Рада відреагувала на пропозицію "радикала" Артеменка щодо оренди Криму Росією

Наступна публікація