Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чернігівські довибори на фінішній прямій: рекордна кількість кандидатів у нардепи та гучні скандали

Виборчі дільниці закриваються сьогодні о 20:00, тоді ж оголосять результати екзит-полів.

Менше, аніж за півгодини закриються виборчі дільниці у Чернігові. Там, з рекордною кількістю кандидатів, відбуваються вибори народного депутата. Останній передвиборний тиждень позначився ще й різними скандалами. А що було сьогодні на виборчих дільницях, йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Враження про день голосування на 205-му окрузі з одного боку – суперечливі. Усе виглядає спокійно, місто потерпає від шаленої спеки і люди ніби живуть звичним життям. Понад 80 виборчих дільниць відкрилися вчасно.

Голосування триває мляво, на 18:00 на кількох дільницях явка була менше 30%. На виборах восени явка була близько 50%. Співробітники комісій розповідають, що цього року дуже мало молоді вирішило віддати свій голос, більше – людей похилого віку.

Дільниці з самого ранку охороняли по три-чотири працівники МВС, а також надзвичайники. Уже надвечір до них приєдналися бійці міліцейських батальйонів.

Так званих "тітушок" біля самих дільниць не було помічено. Підозрілі люди переважно були по одному-двоє, але зрозуміти їхні справжні наміри складно.

А ось псевдожурналістів цього року дуже побільшало, кількох із них навіть відвозили до міліції, але потім відпускали. Це були люди із "липовими" посвідченнями преси. Часто самі члени комісій навіть без допомоги правоохоронців вказували таким псевдожурналістам на двері, і ті йшли.

Надвечір атмосфера в Чернігові стала потроху мінятися – у місті дуже багато машин міліції, усі вони їздять із маячками.

Але очевидно, що найгарячіше в Чернігові буде в найближчі години. У місті – величезна кількість дуже дорогих машин з політиками: тут можна проводити виїзне засідання Верховної Ради.

Одразу після 20:00 оголосять результати екзит-полів.

Кореспондент ТСН Дмитро Фурдак

ВідеоСпокій під час виборів в Чернігові забезпечують і міліціонери, і нацгрардійці

Залиште свій коментар

Вибір редакції