Чи аплодував Розенблат: депутати відгукнулися на тривалу промову Порошенка в парламенті

Нардепи кажуть, що слова президента були гарні, але до реальності мали небагато стосунку.

Півторагодинний виступ у Раді президента Петра Порошенка слухали всі фракції українського парламенту. Відповісти вони змоги не мали, бо формат зустрічі дискусії не передбачав, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Рада одностайно підтримувала, коли глава держави хвалив Збройні Сили України. Соратники президента, не шкодуючи долонь, плескали, коли Порошенко обіцяв не покривати їх, якщо вони виявляться корупціонерами. А от на пропозицію скасувати депутатську недоторканність наступному скликанню ВР депутати відповіли сміхом.

Відео"А давайте помріємо": депутати прокоментували промову Порошенка у ВР

Обговорити почуте депутати пішли в кулуари, де найкращі враження виказали члени коаліції. "Супер", - відгукнувся про почуте заступник лідера фракції БПП Олексій Гончаренко. "Базовий виступ, який підняв все: і міжнародну діяльність, і економічну, і питання бізнесу", - пояснив його колега Микола Лаврик. Лідеру фракції "Народного фронту" хіба трохи забракло, щоби похвалили їхнього головного лідера. "Чесно кажучи, як на мене, коли згадували два уряди Арсенія Яценюка, можна було більше зосередитися на тому, що було зроблено позитивного", - заявив Максим Бурбак.

Лідер "Батьківщини" виступ президента пропустила, бо прийшла до зали, щойно він пішов. "Я чув від президента лише "я", "я", "я". Навіть в тих питаннях, до яких, за Конституцією, він відношення не має. Яке має відношення Порошенко до відкриття шкіл, мостів, до ремонту доріг?", - каже інший представник цієї фракції Сергій Власенко.

Фотогалерея Грайливі усмішки та оплески депутатів. Як у Раді слухали звернення Порошенка (27 фото)

Претензій до слів президента в інших опитаних ТСН депутатів немає, але є запитання до життя в країні. "Цей виступ – це не про реальність в країні, а про те, як би ми хотіли її бачити. І на жаль, президент сьогодні зіграв у гру "давайте помріємо". Ну, ми помріяли півтори години", - вважає представник БПП Мустафа Найєм. "Президент каже: я не буду прикривати нікого зі своїх друзів. Розенблат в цей час нічого не показував? Аплодував? Оце ціна цих слів. За цими словами нічого не стоїть", - впевнений представник "Самопомочі" Єгор Соболєв. "Вже в нас великих слів велика сила, як Шевченко писав, було багато. От мені хотілося б побачити, як воно буде виглядати", - зізнався нардеп від Радикальної партії Юрій Шухевич.

Як повідомлялося, президент під час звернення до Верховної Ради заявив про те, що жоден з високопосадовців не ухилиться від відповідальності, якщо його обґрунтовано звинувачуватимуть у корупції. За словами українського лідера, наразі найболючіше та найскладніше питання у нашій державі – корупція.

Кореспондент ТСН Ольга Кошеленко

Залиште свій коментар