"Чи можна змінювати правила під час гри?" Сюмар прокоментувала законопроект про дебати кандидатів у президенти

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Раді сумніваються, що встигнуть ухвалити закон про обов'язкові дебати кандидатів у президенти.

Верховна Рада навряд ухвалить до другого туру виборів президента України законопроект, який зобов'яже кандидатів брати участь у теледебатах.

Про це заявила очільниця комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформаційної політики, народний депутат від фракції "Народний фронт" Вікторія Сюмар, пише "Інтерфакс-Україна".

"Найімовірніше, обов'язкові дебати мають шанс бути прийнятими за підсумками цієї кампанії, але вже після виборів. Чи можна змінювати правила гри під час самої гри? Я є прибічником обов'язкових дебатів і сама подавала відповідні правки до Виборчого кодексу. Країна має чути програмні позиції кандидатів. Але виборче законодавство не змінюють за півроку до виборів. І це теж правило", - сказала вона.

За словами Сюмар, законопроект ще має пройти розгляд у комітеті з питань правової політики.

Також нардеп висловила сумнів щодо того, чи вдасться зібрати кворум у міжвиборчий період.

Окрім цього Сюмар зазначила, що найближчим часом у парламенті триватиме узгодження мовного законопроекту.

ВідеоНезадоволені результатами першого туру виборів влаштували дебати без правил в Інтернеті

Двобій у Інтернеті! Незадоволені результатами першого туру виборів президента почали сваритись у мережі! Люди не добирають слів у звинуваченнях на адресу виборців-опонентів. Образи, лайка та навіть погрози - маштаб післявиборчої агресії зашкалює...  

Незадоволені результатами першого туру виборів влаштували дебати без правил в Інтернеті

Нагадаємо, раніше народні депутати Ірина Геращенко та Марія Іонова зареєстрували законопроект про обов’язкові дебати кандидатів в президенти перед другим туром виборів

Згідно із законопроектом, якщо один із кандидатів у президенти відмовляється від участі в дебатах, Центральна виборча комісія може скасувати реєстрацію цього кандидата.

Залиште свій коментар

Вибір редакції