Чи вступлять союзники Путіна у війну проти України: Арестович прокоментував підсумки зустрічі ОДКБ

Дата публікації
Перегляди
235к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Чи вступлять союзники Путіна у війну проти України: Арестович прокоментував підсумки зустрічі ОДКБ

Фото: Associated Press

У понеділок, 16 травня, в Москві відбулося засідання лідерів країн-членів ОДКБ. Результати саміту за участю президента РФ Володимира Путіна та його сателітів оцінив радник керівника Офісу президента Олексій Арестович.

Радник керівника Офісу президента Олексій Арестович підтвердив, що країни-члени Організації договору колективної безпеки (ОДКБ) - Білорусь, Казахстан, Киргизстан, Таджикистан та Вірменія - відмовилися допомагати Росії воювати проти України.

Про це Арестович сказав в ефірі загальнонаціонального телемарафону.

"Ні, всі держави ОДКБ, це відомо і формально, і неформально, відмовляються категорично брати участь в авантюрі. І вони продемонстрували це вербально та невербально сьогодні. І навіть підсумки ОДКБ, які офіційно озвучили, так що навіть зараз зачитаю - три пункти там було.

Зустріч лідерів країн ОДКБ у Москві завершилася, вона минула конструктивно, питання про використання сил ОДКБ на зустрічі лідерів не ставилося. І Путін детально проінформував колег ОДКБ про перебіг "спецоперації" в Україні.

Тобто дипломатичною мовою це перекладається дуже просто: Путіну категорично відмовили навіть у розмовах про застосування сил ОДКБ на території України", - сказав Арестович.

Для чого Путін створив ОДКБ і чи нападе цей союз на Україну

Для чого Путін створив ОДКБ і чи нападе цей союз на Україну

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Наступна публікація