Чи є шанси в України приєднатися до Індо-Тихоокеанського партнерства: відповідає посол в Японії

Чи є шанси в України приєднатися до Індо-Тихоокеанського партнерства: відповідає посол в Японії

Фото: Facebook/ВМС ЗС України

До цього формату дуже серйозно ставляться американці та японці.

Про приєднання України до Індо-Тихоокеанське партнерство (ІТП), куди входять США, Індія, Австралія і Японія, говорити зарано, а український флот заслабкий для нього.

Про це заявив посол України в Японії Сергій Корсунський в інтерв'ю ТСН.ua.

"Про наше приєднання говорити зарано. Тільки в жовтні цього року відбулася друга зустріч міністрів закордонних справ цієї четвірки саме тут в Токіо. І вперше зараз будуть військово-морські навчання в Індійському океані. Причому вперше візьмуть участь австралійці. Так, Австралія погодилися увійти до цієї четвірки, але раніше вона не хотіла торкатися безпекової частини. Але після того, як вони дуже сильно посварилися з Китаєм, то сказали, що вперше візьмуть участь", - розповів Корсунський.

"Я не думаю, що це наша з вами справа в даному випадку. Тому що флот, який там застосовується – це серйозний флот, у нас такого просто немає. Та і зарано говорити, що цей формат буде особливим, хоча до нього дуже серйозно ставляться американці та японці. Цей формат покликаний продемонструвати всьому регіону, що Китаю є альтернатива", - пояснив дипломат.

Повне інтерв'ю з послом Корсунським читайте за посиланням. У ньому - про коронавірус в Японії, ставлення японців до росіян та відносини держави з Україною.

Топ-5 фактів про Японію – нова віртуальна подорож

Топ-5 фактів про Японію – нова віртуальна подорож

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
277
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація