Чиновникам у "жовтій" зоні можуть обмежити доступ до роботи: що пропонує Кабмін

Чиновникам у "жовтій" зоні можуть обмежити доступ до роботи: що пропонує Кабмін

Associated Press

Від 20 вересня в Україні набули чинності нові карантинні правила.

У "жовтій" зоні карантину, до якої Україна переходить від 23 вересня, Кабінет міністрів рекомендує обмежити допуск чиновників на роботу в органах центральної виконавчої влади. Їх можуть пускати на робоче місце за наявності вакцинації проти коронавірусу або ПЛР-тесту.

Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов на погоджувальній раді Верховної ради, повідомляє РБК-Україна.

Читайте також: В Україні посилюють карантин: країна переходить із "зеленої" зони до "жовтої"

"Від сьогодні набула чинності постанова Кабінету міністрів щодо нових правил карантинних обмежень. Слушна ідея, яку сьогодні на урядовій нараді підтримав прем'єр-міністр щодо центральних органів виконавчої влади та працівників, яким у жовтій карантинній зоні буде рекомендований допуск на робоче місце за наявності вакцинації або ПЛР-тесту", - сказав Немчінов.

Читайте також: "Сортування" українців за вакцинацією: якими будуть нові правила під час карантину та що обмежать нещепленим

Як повідомлялося, темпи поширення епідемії коронавірусу в Україні суттєво прискорилися за останні два тижні. Кількість нових випадків інфікування, смертей та госпіталізацій, які ще два тижні тому були подібними до минулорічних, продемонстрували випереджальне зростання.

Нагадаємо:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber

Коронавірус в Україні: що говорять лікарі про зростання кількості хворих

Коронавірус в Україні: що говорять лікарі про зростання кількості хворих
Наступна публікація