Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Чіткий сигнал агресору": Порошенко привітав рішення Трампа продовжити санкції проти Росії

Президент зазначив, що ніщо не зруйнує проукраїнську коаліцію.

Президент України Петро Порошенко привітав рішення свого американського колеги Дональда Трампа продовжити на рік дію санкцій проти Росії.

За словами голови української держави, "це чіткий сигнал агресору, що дія обмежувальних заходів триватиме допоки не будуть відновлені суверенітет і територіальна цілісність України".

"Ні пропаганда, ні бряцання зброєю, ані енергетичний шантаж не зруйнують проукраїнську коаліцію!", - написав Порошенко у Facebook.

ПП: Вітаю рішення Президента Donald J. Trump продовжити дію американських санкцій проти Росії! Це чіткий сигнал агресо...

Опубліковано Петром Порошенком 2 березень 2018 р.

Нагадаємо, 2 березня президент США Дональд Трамп продовжив на рік санкції проти Росії, запроваджені через ситуацію в Україні. Пояснюючи своє рішення, Трамп зазначив, що дії та політика уряду Російської Федерації, включаючи анексію Криму та застосування збройної сили в Україні, "продовжують створювати нетипову та надзвичайну загрозу національній безпеці і зовнішній політиці Сполучених Штатів". 

ВідеоСША запровадять нові санкції проти Росії вже впродовж місяця

Про це заявив міністр фінансів США Стівен Мнучин. Раніше він казав, що нові важелі економічного тиску на Кремль, у Вашингтоні активно розробляють, але ані тоді, ані зараз деталей розголошувати не став. США наклали санкції на Москву через події у Криму та на Сході, а крім того звинувачують Росію у втручанні у президентські вибори.

США запровадять нові санкції проти Росії вже впродовж місяця

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції