Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Члени ЦВК 11 годин перераховують голоси на 50 окрузі і знайшли сотні недійсних бюлетенів

Бюлетені привезли з Покровська до Києва.

Уже 11 годину безперервно члени Центрвиборчкому перераховують голоси із 50 округу у Донецькій області.

Як повідомляється у сюжеті ТСН.19:30, перевіряється документація 14 дільниць. В історії українських виборів це безпрецедентний випадок, коли функцію окружкому виконує ЦВК.

Напередодні літаком у супроводі поліції члени комісії самі забрали папери з Покровська до Києва. До цього було рішення суду про перерахунок голосів, але окружком його не виконав. У неділю, 4 серпня, на засідання деякі члени ЦВК прийшли у стилі одягу кежуал, чого зазвичай собі не дозволяють. Бюлетені перераховували на камеру, аби усі присутні їх бачили. Одразу на двох дільницях у пачках за одного із кандидатів було знайдено загалом понад 300 недійсних бюлетенів - на них проставлені кілька позначок.

Наразі Центрвиборчком нічого не коментує, але така кількість зіпсованих бюлетенів викликала у присутніх сміх. 

головні цифри виборів, інфографіка

Нагадаємо, 21 травня президент України Володимир Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради. За місяць - 20 червня - Конституційний суд України визнав розпуск парламенту законним

Позачергові вибори до Верховної Ради були призначені та відбулися в Україні 21 липня. За результатами опрацювання ЦВК 100% протоколів до парламенту нового скликання проходять п’ять партій: "Слуга народу" отримала 43,16% голосів, "Опозиційна платформа - За життя" - 13,05%, "Батьківщина" - 8,18%, "Європейська солідарність" - 8,10%, а "Голос" - 5,82%. Явка склала 49,8%. 

Відео Вже 11 годин безперервно члени ЦВК перераховують голоси із 50-го округу

Перевіряють документацію 14 дільниць. В історії українських виборів це безпрецедентний випадок, коли функцію окружкому виконує ЦВК. Напередодні, літаком у супроводі поліції члени комісії самі забрали папери з Покровська, що на Донеччині, до Києва. До цього було рішення суду про перерахунок голосів, але окружком його не виконав.  

Вже 11 годин безперервно члени ЦВК перераховують голоси із 50-го округу

Залиште свій коментар

Вибір редакції