Членство в Радбезі ООН відкриває Україні двері до великої міжнародної політики
За появу нашої держави в цій структурі проголосували більшість країн світу.

Членство у Радбезі ООН на наступні два роки не лише почесний обов'язок для України. Київ може отримати додаткові можливості для дипломатичного вирішення конфлікту на Донбасі та повернення Криму, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.
Україна на голосуванні Генасамблеї ООН отримала максимум можливих голосів – 177 при 129 необхідних. Оглядачі вже назвали це свідченням дуже сильної підтримки нашої держави світовим співтовариством.
Проти голосували Росія та сателіти. Це не є дивним, адже тепер Київ має можливість впливати на глобальні проблеми безпеки та озвучувати свою позицію з багатьох важливих питань, зокрема щодо ситуації на Донбасі та в Криму.
В українському МЗС сподіваються, що додаткові дипломатичні важелі допоможуть у вирішенні проблеми єдності держави, котра гостро стоїть із минулого року.
Якщо ООН схвалить французьку ініціативу щодо скасування вето на рішення Радбезу, цей орган стане значно ефективнішим. Його вплив зросте.
Отже, Україна отримала можливість долучитися до активної міжнародної політики, збільшити свою політичну вагу у світі та впливати на рішення, що ухвалюватимуться стосовно самої України.
Як уже повідомлялося, президент Петро Порошенко заявив, що членство в Радбезі ООН відкриває перед Україною нові можливості.
Кореспондент ТСН Андрій Васильєв