Чорновіл побажав Тимошенко волі, а Чечетов "дуже щиро - здоров'я і удачі"

Дата публікації
Перегляди
2468
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Чорновіл побажав Тимошенко волі, а Чечетов "дуже щиро - здоров'я і удачі"

27 листопада Юлія Тимошенко святкуватиме свій 51-ий день народження / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

За словами Чорновіла, Тимошенко завжди на його день народження йому телефонувала, у яких би стосунках і таборах вони не знаходилися.

Колишній регіонал Тарас Чорновіл, у якого по-різному складалися відносини з Юлією Тимошенко, вітати лідера "Батьківщини" збирається. Він відразу, не замислюючись, назвав нам дату, коли народилася екс-прем'єрка.

Як розповів пан Чорновіл ТСН.ua, він особисто складе для неї письмове привітання і передасть з її захисником Сергієм Власенком чи через штаб на Турівській.

За словами Чорновіла, Тимошенко завжди на його день народження йому телефонувала, у яких би стосунках і таборах вони не знаходилися.

"Не привітати її просто не можливо. Звісно, виходити під СІЗО мені немає сенсу – там буде та публіка, яка хоче себе показати, комусь просто покричати захочеться. Я вже підготував вітання. Вітання – звичайне. Там я написав те, що зазвичай бажають всім, плюс – те, що потрібно зараз Тимошенко. Це – побажання волі", - сказав Тарас Чорновіл.

На його переконання, мотиви, за яких вона знаходиться в СІЗО, ніяк не пов'язані з самим звинуваченням.

Через ТСН.ua привітав Тимошенко і регіонал Михайло Чечетов. Він попросив передати, що дуже щиро бажає їй всього найкращого.

"Ми їй завжди щиро бажали – і Партія регіонів, і президент – аби вона знайшла аргументи, щоб Апеляційний суд закінчився на її користь, щоб вона змогла захистити своє чесне ім'я. А в цей день хотів би побажати здоров'я і удачі. Зазначте, що це я кажу дуже щиро", - наголосив Чечетов.

Олег Ляшко, який зараз разом з чорнобильцями голодує, привітав Тимошенко на словах

Колишній соратник Тимошенко Олег Ляшко теж обмежиться привітаннями для екс-лідерки через ТСН.ua. Він був небагатослівним, можливо, тому, що вже 5-ий день голодує разом з чорнобильцями.

"Я бажаю їй міцного здоров'я і хай їй Господь помагає – думаю, в її умовах це найкращі вітання", - зазначив Ляшко.

Як відомо, 27 листопада Юлія Тимошенко святкуватиме свій 51-ий день народження

Читайте також:

На день народження Тимошенко отримає мішок листів і "жовтеньке" яйце

У день народження до Тимошенко прийдуть Пономарьов та Скрипка

Свято за гратами: Тимошенко на день народження готують сюрпризи

Наступна публікація