Чорновол про загиблого Нетребка: "Навіть якщо він особисто мене бив, мені байдуже"

Нардеп впевнена, що підозрюваний пішов з життя не з власної волі.

Народний депутат Тетяна Чорновол впевнена, що до смерті підозрюваного у її побитті Олега Нетребка причетні сторонні особи. Про це вона повідомила у коментарі ТСН.

"Я переконана, що його вбили. Не обов'язково, що його повісили в камері. Можливо, його довели до цього – погрозами близьким родичам чи ще якимось чином. В цьому я переконана", - заявила нардеп.

Чорновол розповіла, що не вважає загиблого організатором свого побиття. Також запевняє, що Нетребко залишився єдиною людиною у справі, завдяки якому слідство могло б вийти на осіб, яких нардеп вважає справжніми замовниками та організаторами злочину. Проте нардеп упевнена, що загиблий мовчав через тиск на нього.

"Оскільки я беру участь у справі як потерпіла, я знаю, що Нетребку пропонувалася угода зі слідством. І я була готова на будь-які умови, щоб посунутись у справі пошуку організатора та замовника. Навіть якщо він особисто мене бив, мені байдуже. Я готова була навіть на його амністію, однак на нього вішали всіх собак, і на угоду зі слідством він не йшов. На нього був дуже сильний тиск. Те, що він в результаті повісився, - це логічно", - каже депутатка.

15 червня повідомили про те, що у київському слідчому ізоляторі загинув Олег Нетребко, якого підозрюють у побитті Тетяни Чорновол під час Євромайдану. Чоловіка знайшли повішеним у камері. Момент самогубства Нетребка зафіксували камери у ізоляторі.

Нагадаємо, на Тетяну Чорновол напали і жорстоко побили 24 грудня 2013 року, коли вона поверталася додому на власному автомобілі. Вона була активною учасницею Євромайдану.

ВідеоЗагадкова смерть: у київському СІЗО знайшли повішеним Олега Нетребко

Залиште свій коментар