Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чотири країни оголосили бойкот європейській зустрічі щодо мігрантів

Вона має відбутись у Брюсселі.

Вишеградська група, до складу якої входять Угорщина, Польща, Словаччина та Чехія, оголосили бойкот зустрічі європейських країн у Брюсселі.

Про це повідомляє AFP News Agency у Twitter.

Вишеградські держави традиційно дотримуються жорсткої позиції щодо мігрантів і відхиляють будь-які пропозиції щодо обов'язкового переселення біженців серед країн-членів ЄС.

20 червня зустріч терміново скликав президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер. За його словами зустріч неофіційна і стосується проблем міграції та надання притулку біженцям. Про це він написав у Twitter. Зустріч відбудеться перед офіційним самітом країн ЄС.

Нагадаємо, очільник Міністерства внутрішніх справ Німеччини та лідер партії ХСС Горст Зеегофер очікує від канцлера країни Ангели Меркель вирішення питання з мігрантами в ЄС на саміті 28-29 червня, інакше він планує від липня перекрити для них німецькі кордони. Сама ж Меркель не хоче йти на такі рішучі кроки, не погодивши їх з іншими партнерами по Європейському союзу, через що всередині її уряду стався розкол, що може призвести до розпаду коаліції.

ВідеоВ Угорщині ухвалили закон, що передбачає штраф та ув’язнення за допомогу нелегальним мігрантам

За ґрати - за допомогу нелегалам. Угорщина ухвалила дискрімінаційний закон про мігрантів. Він передбачає покарання, зокрема, для некомерційних організацій, що підтримують прохачів притулку. Каратимуть підвищенням податків і штрафів, і аж до року тюрми. Угорські законотворці навіть доповнили Конституцію пунктом, що забороняє розселяти мігрантів на території країни. 

В Угорщині ухвалили закон, що передбачає штраф та ув’язнення за допомогу нелегальним мігрантам

Залиште свій коментар

Вибір редакції