Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чубаров анонсував міжнародну акцію-марш до Криму

Захід може відбутися за кілька місяців.

Найближчими місяцями має відбутися міжнародна ненасильницька мирна акція "Світ – проти насильства і окупації. Марш гідності", яка покликана привернути увагу до питання анексії Росією Криму.

Про це повідомив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, передає "Крим.Реалії".

Чубаров зазначив, що після анексії Криму "Росія не виконала жодного міжнародного рішення і така акція допоможе повернути її в правові рамки". Це також "допоможе міжнародним організаціям реалізувати рішення, які були ухвалені щодо Росії".

"Меджліс кримськотатарського народу виступає з публічною ініціативою підготовки до проведення міжнародної ненасильницької мирної акції "Світ – проти насильства і окупації. Марш гідності". Формою проведення такої акції ми бачимо організацію ходи з материкової частини української держави в іншу частину української держави – до Кримського півострову. Ми йдемо до себе додому", – розповів Чубаров.

Організатори мають намір звернутися до низки країн і міжнародних організацій, щоб вони взяли участь у марші. Уже створено штаб, склад якого назвуть після низки консультацій, а дата акції буде відома пізніше, оскільки підготовка "може зайняти не один і не два місяці".

Зазначимо, що міжнародні організації визнали окупацію й анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили економічні санкції. Росія заперечує анексію півострова і називає це "відновленням історичної справедливості". Верховна Рада України офіційно оголосила датою початку тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією 20 лютого 2014 року.

Відео Росія вимагає виключити питання окупованого Криму з резолюції ОБСЄ

Зустріч цієї безпекової організації триває у Братиславі відучора на рівні міністрів. Про наміри Кремля заблокувати будь-які згадки про анексований півострів у декларації заявив глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров. Про блокування документа повідомили також колишні політв'язні Олег Сенцов та Роман Сущенко. Обидва мали виступи на засіданні ОБСЄ.  

Росія вимагає виключити питання окупованого Криму з резолюції ОБСЄ

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції