Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чубаров розповів, якою справді була явка на "виборах" президента РФ в окупованому Криму

Представники місцевої влади намагалися дати хабар людям із адміністрації Путіна, щоб завищити реальний показник явки на російських виборах в Криму.

Глава Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Рефат Чубаров заявив, що явка на "виборах" президента РФ у окупованому Криму 18 березня 2018 року становила лише 42%.

Про це він розповів у Facebook, посилаючись на дані ФСБ РФ, які має у своєму розпорядженні.

8% виборців зіпсували свої бюлетені.

 

Опубліковано Рефатом Чубаровим 6 травня 2018 р.

"Представники адміністрації президента Росії знаходилися в Криму для спостереження за ходом російських президентських виборів. Так званий білий протокол із реальними даними про результати голосування містив показники явки на рівні 42%, з яких 8% - недійсні та зіпсовані бюлетені. Тобто всього 42% була явка. Тих, які взяли бюлетені й опустили в урну. Та з них 8% - недійсні й зіпсовані. Тобто 8% людей, які побоялися не прийти, але вони зіпсували бюлетені", - заявив Чубаров.

За даними глави Меджлісу, підконтрольний Кремлю глава Криму Сергій Аксьонов та інші представники місцевої влади намагалися дати хабар представникам адміністрації Путіна, щоб завищити реальний показник явки на російських виборах в Криму.

Відео Окупаційна влада Криму розпочала нову хвилю обшуків

Про це повідомив Рефат Чубаров. За його словами, у різних регіонах Криму до осель, магазинів та офісів підприємців, меценатів та активістів кримськотатарського національного руху, а також до будинків їхніх дітей прийшли спецпризначенці зі зброєю і провели тотальні обшуки. Операцією керували співробітники ФСБ.

Окупаційна влада Криму розпочала нову хвилю обшуків

«Представники кримської влади, зокрема, Аксьонов, намагалися вплинути на московських емісарів, в тому числі через дачу хабара, для виправлення документів на користь підвищення явки хоча б на 10-15%, однак їм відмовили. Це викликало занепокоєння у кримської влади, оскільки невиконання плану Кремля перетворити результати виборів на підтвердження «референдуму» 2014 року може викликати організаційні висновки щодо кримських керівників, які виявилися нездатними використовувати наявний адмінресурс», - додав Чубаров, посилаючись на дані ФСБ.

Раніше президент Петро Порошенко вніс до парламенту законопроект, згідно з яким отримання російського громадянства жителями Криму в результаті протиправних дій окупаційної адміністрації (російських державних органів і підконтрольних самопроголошених органів, узурпували владу) не буде вважатися добровільним.

Залиште свій коментар

Вибір редакції