Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чубаров заявив про тотальну неучасть кримських татар у виборах президента Росії

Політик переконаний, що півострів буде звільнений та отримає автономію в складі України.

Голова Меджлісу кримськотатарского народу і народний депутат України Рефат Чубаров заявив, що кримські татари масово проігнорували вибори президента Росії, які відбувалися на території анексованого півострова.

"Захоплений сміливістю кожного з вас - сотень тисяч кримських татар, українців, людей інших національностей, які проживають у Криму. Своїм відкрито проголошеним бойкотом незаконних виборів, організованих російською окупаційною владою на території тимчасово окупованого Криму, ви продемонстрували всьому світу наявність власної гідності та вірності своїй державі – Україні. Проявлені вами в умовах російської окупації громадянська мужність і рішучість відзначаються багатьма урядами, надихають політиків на дії, що мають відновити державний суверенітет України над Кримом", - зазначив Чубаров у Facebook.

Він говорить про тотальну неучасть кримських татар у голосуванні.

"Меджліс кримськотатарського народу із вдячністю відзначає тотальну неучасть кримськотатарського народу в незаконних виборах 18 березня 2018 року, організованих у Криму російськими окупантами. Від імені Меджлісу кримськотатарського народу висловлюю вдячність сотням тисячам громадян України, які проживають у Криму і не дозволяють російським окупантам втягувати себе в здійснювані ними злочинні дії. Крим буде звільнений від російських окупантів! Криму має і буде надано статус кримськотатарської автономії в складі незалежної України!", - наголосив Чубаров.

Нагадаємо, на президентських виборах у РФ, за попередніми даними, вчергове переміг Володимир Путін.

Залиште свій коментар

Вибір редакції