Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Цілком таємно: НАБУ засекретило розслідування справи про виграші в лотереях нардепа Олега Ляшка

Почало щастити в лотереї і соратникам Ляшка

Кілька днів тому сплив строк, на який Солом’янський суд столиці надав доступ детективам до результатів виграшів національної лотереї за участі Олега Ляшка, йдеться в ТСН.19.30.

Нагадаю, що Антикорупційне бюро розпочало перевірку декларації головного радикала, після появи в ній півмільйонного виграшу.

Головний опозиціонер. Вільний радикал. Захисник слабких селян і борець з олігархами, а ще найбагатший народний депутат. Його успіхам заздрить навіть антикорупційний прокурор із зарплатою в сто сімдесят п’ять тисяч гривень.

«Мені для повного щастя не вистачає будинку в Козині і везіння в лотерею, Олег Валерійович», - заявив чиновник.

Торік Олег Ляшко придбав будинок у Козині за 15 мільонів і виграв більше півмільйона гривень у лотерею. При цьому щастило йому аж тричі. Спочатку він виграв майже 284 тисячі гривень, потім 134 тисячі і насамкінець іще 153 тисячі гривень. Фортуні Ляшка першими здивувалися фахівці з теорії ймовірності

«Одна десятимільйонна – така вірогідність, якщо ви купили один лотерейний квиток і вийграли», - каже професор математики.

Нардеп Каплін навіть звернувся до національної лотереї із запитом і отримав відповідь.

«На дату підготування цієї відповіді громадянин Ляшко Олег Валерійович за виграшом у лотереї, які проводяться Українською Національною Лотереєю, до офісів Української Національної Лотереї не звертався», - йдеться у відповіді.

Директор центру протидії корупції Віталій Шабунін упевнений, що декларування нардепом Олегом Ляшком  виграшів, яких ніколи не було – це легалізація корупційних прибутків. 

«Загалом, це класична схема, яка використовується в усьому світі, коли незаконні статки легалізуються через лотерею. Або через виграш в карти, або через виграш в казино», - заявляє Шабунін.

Минулий рік для Олега Валерійовича став надзвичайно вдалим. Крім свого маєтку в елітному Козині, він добудував дім і своїй безробітній цивільній дружині Росіті та пересадив її з громадського транспорту на дорогий позашляховик, вартістю в два з половиною мільйони гривень.   

Журналісти ТСН кілька разів звертались і до «Радикальної партії» і до Олега Ляшка особисто. Ні його колеги, ані він попри всю скандальність ситуації її не коментують. У НАБУ говорити на камеру про результати розслідування відмовились і відправили свою відповідь поштою. Тепер це провадження має гриф «таємно».

ВідеоНАБУ засекретило розслідування справи про виграші в лотереях нардепа Олега Ляшка

Кілька днів тому сплив строк, на який Солом’янський суд столиці надав доступ детективам до результатів виграшів національної лотереї за участі Олега Ляшка. Нагадаємо, що Антикорупційне бюро розпочало перевірку декларації головного радикала після появи в ній півмільйонного виграшу.

НАБУ засекретило розслідування справи про виграші в лотереях нардепа Олега Ляшка

«Надати іншу інформацію щодо перебігу досудового розслідування не є можливим, у зв’язку з необхідністю збереження таємниці досудового розслідування», - йдеться у відповіді.  

Вочевидь, що схема декларування виграних грошей радикалам сподобалась. У новій декларації виграшем у національну лотерею похизувався соратник Ляшка – народний депутат Олексій Ленський. Йому, щоправда, пощастило менше ніж патрону, виграш становив лише 76 тисяч 500 гривень.    

Залиште свій коментар

Вибір редакції