Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Цинізм вищого рівня": Зеленський розповів, що його найбільше вразило в українській політиці

За словами президента, там нікому не можна довіряти.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що в українській політиці взагалі нікому не можна довіряти.

Про це він розповів в інтерв’ю, яке було опубліковане на Youtube-каналі Зе!Президент.

"Я думав, що нікому не можна вірити. А відбулося так, що більше, ніж нікому. Тобто зовсім немає людей, яким можна довіряти. Крім нашого вузького кола. Всі брешуть. Всі беруть хабарі. Всі крадуть. І при цьому з посмішкою на обличчі. Тобто цинізм вищого рівня", - заявив Зеленський.

За його словами, сам він хоче зробити щось, аби гідно увійти в історію і щоб його та його команду поважали люди.

"Хочеться зробити щось, хочеться чесно увійти в історію. Я б хотів, щоб наша команда увійшла в історію, я хотів, щоб всі нас поважали, бо немає жодної команди президента за всі 30 років, котрих люди, якби впізнавали на вулицях, раділи і дуже поважали. Такого ще прикладу не було. Дуже хочеться, щоб ми були першими", - зазначив президент.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський 17 липня зареєстрував у Верховній Раді законопроєкт про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо конфіскації незаконних активів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, і покарання за набуття таких активів.

Відео"1+1" покаже інтерв'ю Зеленського про перші два місяці на посаді президента

Про деталі розмови з президентом Росії, парламентські вибори, про родину і навіть про червоні шорти, в яких плавав у чорному морі, а також про пошуки економічної моделі, яка дозволить літнім людям не платити за комунальні послуги - свій монолог президент України Володимир Зеленський записав під час поїздки Києвом за кермом електрокара.

"1+1" покаже інтерв'ю Зеленського про перші два місяці на посаді президента

Залиште свій коментар

Вибір редакції