Цирк "Шапіто". Холодницький не стримав емоцій на комітеті щодо зняття недоторканності Полякова

Члени засідання не можуть дійти згоди. 

Керівник Спеціальної антикорупційної прокуратури Назар Холодницький емоційно прокоментував перебіг засідання регламентного комітету парламенту, де 6 липня розглядається питання позбавлення депутатської недоторканності з нардепа від "Народного фронту" Максима Полякова.

 Глава Антикорупційної прокуратури у коридорі розповів представникам ЗМІ, що сподівався на юридичну битву, а не "битву демагогів".

"Маніпуляція, перекривлення фактів, перетворення звичайного процесу, який має бути юридично виваженим... Перетворюється на цирк "Шапіто". Вибачте мене, я ж також емоцій не можу стримати.  Не можна так. Знову чотири дні абсурду і три з них за моєю участю", - сказав Холодницький.

Він додав, що сьогодні розглядається лише питання Полякова.  До рішення комітет поки не дійшов.  

Нагадаємо, директор НАБУ Артем Ситник 20 червня під час брифінгу розкрив схему з видобутку бурштину, до якої причетні нардеп від БПП Борислав Розенблат і парламентар від "Народного фронту" Максим Поляков. За словами очільника Бюро, за вказаною  схемою під виглядом рекультивації із Житомирської області планувався фактичний видобуток бурштину і надалі його реалізація через офшорну фірму, де засновником була сестра Розенблата.

Сума хабарів, отриманих у вказаній справі – більше 300 тисяч гривень. 19 червня детективи Національного антикорупційного бюро України затримали охоронця народного депутата від БПП Борислава Розенблата під час отримання хабара у розмірі 200 тис. доларів. Нардеп Сергій Лещенко стверджував, що поплічник Розенблата отримав гроші за вирішення питання з ліцензування видобутку бурштину. 

Сам політик назвав звинувачення на адресу його охоронця провокацією

Депутатів Розенблата та Полякова хочуть позбавити недоторканності - вони обидва фігурують у бурштиновій справі. Відповідне подання вже підготували. 

ВідеоПарламентський комітет вирішуватиме, чи знімати депутатський імунітет з Максима Полякова

Залиште свій коментар