Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЦВК через два з половиною місяці нарешті назвала останнього переможця на виборах до Ради

Рудик уже був народним депутатом.

Через два з половиною місяці після позачергових парламентських виборів, що відбулися 21 липня, Центральна виборча комісія нарешті (після судів та перепідрахунку голосів) встановила результати голосування на 198 мажоритарному окрузі на Черкащині.

Переможцем визнали самовисуванця Сергія Рудика із 18921 голосом виборців. Про це повідомляє громадянська мережа "Опора".

Рудику 49 років. Родом із Чернівців. Проживає в місті Корсунь-Шевченківський на Черкащині. Раніше вже був народним депутатом - був у ВО "Свобода", а потім перейшов у "Блок Петра Порошенка". Був головою підкомітету з питань державного боргу та фінансування державного бюджету Комітету Верховної Ради України з питань бюджету. У 2014 році був керівником Державного агентства земельних ресурсів України. У 2013-2014 роках працював керівником секретаріату депутатської фракції ВО "Свобода" у парламенті.

Зазначимо, кількісний склад Верховної Ради – 450 народних депутатів. Однак фактичний її склад – 423, бо вибори не відбувались на окупованих територіях Донбасу та в анексованому Росією Криму. Після того, як нововизнаний депутат Рудик складе присягу, то у Раді IX скликання буде 424 парламентарі.

Відео Верховна Рада затвердила новий склад Центрвиборчкому

Новий Центрвиборчком став до роботи. Верховна Рада затвердила призначення 17 нових членів ЦВК. І в цьому державному органі монобільшість прогнозовано отримали висуванці партії "Слуга народу". Яким вийшов новий склад Центрвиборчкому, який має працювати 7 років, та хто його очолив – у сюжеті.  

Верховна Рада затвердила новий склад Центрвиборчкому

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції