ЦВК готова переглянути рішення про реєстрацію Клюєва та Шарія

Дата публікації
ЦВК готова переглянути рішення про реєстрацію Клюєва та Шарія

УНІАН

Центрвиборчком чекає на нові докази від правоохоронців.

Центральна виборча комісія може переглянути та скасувати рішення про реєстрацію ексглави Адміністрації президента Віктора Януковича Андрія Клюєва і одіозного блогера Анатолія Шарія кандидатами в народні депутати.

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook секретарка ЦВК Наталія Бернацька.

Представниця ЦВК зазначила, що для перегляду рішення потрібні додаткові докази від правоохоронних органів про те, що ні один, ні інший 5 років не були в Україні.

"Сьогодні ЦВК вимушено було виконати рішення Верховного Суду, яким було знищено всі наші докази, щоб не допустити зриву виборів, до яких залишилось 19 днів та друк бюлетенів. Я відповідально заявляю: якщо будь-який з державних органів найближчим часом надасть ЦВК хоч один доказ проживання цих осіб протягом останніх 5 років за межами України, я особисто внесу постанову про скасування їхньої реєстрації", - написала вона.

Шарій та Клюєв Сьогодні на засіданні ЦВК я вже висловила свою позицію, щодо цих обурливих рішень судів. Це зрада. Але...

Опубліковано Наталією Бернацькою Вівторок, 2 липня 2019 р.

Своєю чергою, спікер Верховної Ради Андрій Парубій вимагає від правоохоронців невідкладно надати згадані докази.

"Звертаюся із запитом до Генеральної прокуратури, Служби безпеки, Державної прикордонної служби з вимогою негайно надати відомості про перебування цих осіб на території України, щоб отримати фактичні докази. Це дасть підстави для ЦВК скасувати рішення про їх реєстрацію", - заявив Парубій.

Вважаю реєстрацію Анатолія Шарія і Андрія Клюєва кандидатами в депутати неприйнятною. Це і є реванш! Це - грубе...

Опубліковано Андрієм Парубієм Вівторок, 2 липня 2019 р.

Нагадаємо, 2 липня стало відомо, що у Верховну Раду йдуть скандальний проросійський блогер Анатолій Шарій та колишній глава адміністрації Януковича Андрій Клюєв. У ЦВК кажуть, що змусили зареєструвати їх кандидатами через Верховний суд. Там стверджують, що не зобов'язували реєструвати одіозних мисливців за мандатом, а постановили лише повторно розглянути їхні документи.

"Терпіти більше не можна": на Майдан вийшли люди, обурені реєстрацією Шарія та Клюєва як кандидатів  

"Терпіти більше не можна": на Майдан вийшли люди, обурені реєстрацією Шарія та Клюєва як кандидатів  
Наступна публікація