Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЦВК назвала “батл” навколо дебатів незаконною агітацією, бо не оголошувала результатів першого туру

Центрвиборчком продовжує опрацьовувати протоколи.

Центральна виборча комісія закликала кандидатів в президенти України припинити розмови про дебати до офіційного оголошення результатів голосування. Як відомо, голоси поки пораховано в електронному вигляді, а оригінали протоколів з печатками продовжують надходити до ЦВК.

“Станом на 4 квітня Центральна виборча комісія не встановила результатів голосування у день виборів Президента України 31 березня 2019 року”, - йдеться у заяві комісії.

"Центральна виборча комісія звертає увагу, що агітація перед повторним голосуванням розпочинається з дня, “наступного після призначення повторного голосування, і закінчується о 24 годині останньої п'ятниці перед днем повторного голосування. Тому до встановлення Центральною виборчою комісією результатів голосування у день виборів Президента України 31 березня 2019 року проведення передвиборної агітації у будь-яких її формах є грубим порушенням вимог Закону. Дискусії між субʼєктами виборчого процесу щодо місця та умов проведення теледебатів можуть бути сприйняті як передвиборна агітація”, - наголошує ЦВК.

ЦВК: теледебати будуть проведені лише в межах чинного законодавства Центральна виборча комісія звертає увагу, що Закон...

Опубліковано Центральна виборча комісія - Central Election Commission of Ukraine Четвер, 4 квітня 2019 р.

Також у заяві зазначається, що порядок проведення дебатів визначається саме Центрвиборчкомом - вони проводяться у студії Суспільного, у “чистій” від агітаційних матеріалів студії, можуть відбутись у кілька серій, але обов’язково у прямому ефірі кожна - між 19 та 22 годинами, але тільки після офіційного оголошення результатів.

ВідеоУ Центрвиборчкомі порахували 100% електронних протоколів

І прийняли більшість оригіналів від окружних комісій. Тож обіцяють підбити офіційні підсумки найближчим часом. Але цифри вже не зміняться: за Зеленського - понад 30% виборців, за Порошенка - трохи менше 16%. І саме ці двоє змагатимуться за головну посаду країни в другому турі 21 квітня.

У Центрвиборчкомі порахували 100% електронних протоколів

Нагадаємо, 31 березня відбувся перший тур президентських виборів. Ввечері стали відомі результати екзит-полів - згідно з ними, найбільше голосів набрали Володимир Зеленський та Петро Порошенко. 1 квітня Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила на теледебати обох кандидатів у президенти. Спочатку команда Зеленського відмовилася від пропозиції. Українці почали ширити у соцмережах хештег #хочубачитидебати. 

Увечері 3 квітня кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський, викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський". У ніч проти 4 квітня Петро Порошенко заявив, що готовий дебатувати на стадіоні зі своїм суперником у другому турі виборів президента і висунув низку умов. Нещодавно Зеленський опублікував чергове відеозвернення, у якому запросив Юлію Тимошенко стали арбітром зустрічі кандидатів. 

Детальніше у нашій інтерактивній хроніці: 

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції