Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЦВК не зареєструвала списки кандидатів партії Саакашвілі через порушення

Щодо партії можуть застосувати заходи реагування.

Центральна виборча комісія відмовила у реєстрації в народні депутати кандидатів від партії "Рух нових сил" Міхеіла Саакашвілі.

Як повідомила прес-служба ЦВК, йдеться про списки і мажоритарників.

Причина – порушення вимог статуту партії. Ідеться про те, що проведення 8 травня Ради політичної сили не могло бути здійснено. Позачерговий партійний з'їзд "Руху нових сил", скликаний 10 червня і який затвердив виборчий список кандидатів, "відбувся в порушення вимог статуту цієї партії".

У Центрвиборчкомі заявляють, що копію постанови ЦВК і копію протоколів засідання ради та позачергового з'їзду партії скерують до Національної поліції України "для здійснення перевірки та за необхідності - вжиття передбачених законодавством заходів реагування".

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва дозволив Міхеілу Саакашвілі балотуватися до Верховної Ради. Під час засідання його адвокати наполягали на тому, що екс-глава Одеської ОДА безперервно проживав протягом п'яти років на території України, а його відсутність протягом останніх двох років була незаконною через позбавлення громадянства.

Залиште свій коментар

Вибір редакції