ЦВК офіційно оголосила Зеленського переможцем президентських виборів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він переміг в усіх областях, окрім Львівської.

Центральна виборча комісія офіційно оголосила результати другого туру президентських виборів в Україні.

Відповідні результати було оприлюднено 30 квітня на засіданні ЦВК.

"Обраним президентом України є кандидат на пост президента України Зеленський Володимир Олександрович, який одержав більшу, ніж кандидат на пост президента України Порошенко Петро Олексійович, кількість голосів виборців, які взяли участь у голосуванні", - заявила голова ЦВК Тетяна Сліпачук.

Шоумен Володимир Зеленський отримав 73,22% голосів, тоді як чинний президент Петро Порошенко – 24,45%. 2,31% бюлетенів було визнано недійсними, а загалом явка в Україні становила 62,09%.

Голосування Зеленський Порошенко, інфографіка
ТСН.ua

Тепер Верховна Рада повинна на своєму засіданні призначити дату інавгурації і після неї Зеленський офіційно набуде повноважень президента України.

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур виборів президента України. Ввечері того ж дня з'явилися перші результати екзит-полів. Відповідно до Національного екзит-полу та екзит-полу ТСН, перемогу здобув Володимир Зеленський. Він отримав майже 75%, тоді як чинний президент Петро Порошенко - близько 25%. 

Порошенко на власній прес-конференції визнав свою поразку та наголосив, що не йде з політики. Через деякий час він зателефонував Зеленському, привітав його з перемогою та запропонував свою допомогу. Після оприлюднення даних екзит-полів, Зеленський дав дати першу прес-конференцію, на якій розповів про перші кадрові рішення, а також про перестановки серед учасників перемовин у Мінську.

23 квітня ЦВК оприлюднила результати обробки 100% електронних бюлетенів. Відповідно до них, Володимир Зеленський отримав більшість голосів майже у всіх регіонах України і набрав 73.22% голосів. Чинний очільник держави Петро Порошенко опинився на другому місці - за нього проголосували 24.45% виборців.  

Відео Президентські вибори-2019: як минув тиждень після фінального голосування

Через тиждень після завершення другого туру президентських виборів в Україні переможець задумався про розпуск парламенту, однак конкуренти вже підготували йому сюрпризи. А деякі передвиборчі обіцянки вже здаються тепер непідйомними. Як минув цей тиждень після виборів – у сюжеті.

Президентські вибори-2019: як минув тиждень після фінального голосування

Залиште свій коментар

Вибір редакції