ЦВК офіційно визнала обраними ще сім нардепів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Загалом їхня кількість вже зросла до 223.

Центральна виборча комісія України остаточно встановила результати позачергових парламентських виборів ще в семи виборчих округах.

Про це повідомили у пресслужбі ЦВК.

"На підставі протоколів окружних виборчих комісій про підсумки голосування Комісія встановила результати позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року у 6 ОВО, визнавши обраними народними депутатами України таких осіб: Балогу В.І. — в ОВО № 69, Бондаря М.Л. — в ОВО № 119, Марчука І.П. — в ОВО № 193, Рудика С.Я. — в ОВО № 198, Зуєва М.С. — в ОВО № 207, Зуба В.О. — в ОВО № 209".

Станом на 5 серпня Центральна виборча комісія визнала обраними 423 народних депутатів України, зокрема: 225 — в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, 198 — в одномандатних виборчих округах. Однак, ЦВК не змогла вчасно оголосити остаточні результати виборів.

Нагадаємо, 21 травня президент України Володимир Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради. За місяць - 20 червня - Конституційний суд України визнав розпуск парламенту законним.

Позачергові парламентські вибори відбулися 21 липня 2019 року. У новій Верховній Раді буде 424 народні депутати. Із них за партійними списками - 225, у мажоритарних округах - 199. 26 округів ні за партії, ні за своїх мажоритарних нардепів не голосували, бо вони розташовані на окупованому Донбасі та в анексованому Росією Криму.

За партійними списками ЦВК оголосила остаточні результати виборів ще в суботу, 3 серпня. Отже, до парламенту проходять п'ять партій: "Слуга народу", "Опозиційна платформа - За життя", Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", "Європейська солідарність" та "Голос".

За результатами опрацювання ЦВК 100% протоколів партії набирають таку кількість голосів: "Слуга народу" отримала 43,16%, "Опозиційна платформа - За життя" - 13,05%, "Батьківщина" - 8,18%, "Європейська солідарність" - 8,10%, а "Голос" - 5,82%. Явка склала 49,8%.

Ураховуючи результати мажоритарних округів, монобільшість у новому парламенті матиме пропрезидентська партія "Слуга народу".

Відео Один виборчий округ відділяє ЦВК від оголошення остаточних результатів парламентських виборів

Напередодні вночі члени Центрвиборчкому оголосили переможців по 198 округах. Нині затримка за 210 виборчим округом. Там дораховують голоси, їх мають оголосити на сьогоднішньому засіданні. За законом підсумки голосування мали підбити до вчорашнього дня.  

Один виборчий округ відділяє ЦВК від оголошення остаточних результатів парламентських виборів

Залиште свій коментар

Вибір редакції