ЦВК опрацювала 100% бюлетенів. Остаточні результати виборів президента України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зеленський переміг зі значним відривом.

Центральна виборча комісія опрацювала 100% бюлетенів у другому турі виборів президента України – перемогу здобув Володимир Зеленський.

Шоумен та бізнесмен отримав 73,22% голосів виборців. За чинного президента Петра Порошенка проголосували 24,45% українців. Загалом на виборах президента проголосували понад 18 млн українців.

Зазначимо, найбільшу підтримку Зеленський отримав у Луганській (89,44%), Дніпропетровській (87,25%) та Одеській областях (87,21%), а найменшу - у Львівській (34,49%), мешканці якої активно підтримали чинного президента (62,79%). Найменше голосів Порошенко отримав у Луганській області - лише 8,43%.

А повне викладення за регіонами країни - у нашій інтерактивній карті нижче:

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур виборів президента України. Згідно з даними Національного екзит-полу та екзит-полу ТСН, перемогу здобув Володимир Зеленський. Він отримав майже 75%, тоді як чинний президент Петро Порошенко - близько 25%.

Варто зазначити, що на закордонних дільницях переміг Порошенко після опрацювання 100% протоколів.

Порошенко на власній прес-конференції визнав свою поразку та наголосив, що не йде з політики. Через деякий час він зателефонував Зеленському, привітав його з перемогою та запропонував свою допомогу.

Водночас, сам Зеленський вже встиг дати першу прес-конференцію після оприлюднення даних екзит-полів, на якій розповів про перші кадрові рішення, а також про перестановки серед учасників перемовин у Мінську.

Залиште свій коментар

Вибір редакції