ЦВК оскаржила рішення апеляційного суду про проведення другого туру виборів в Павлограді (10 фото)

Раніше голова ЦВК Охендовський говорив, що не буде перешкоджати виборів.

Центральна виборча комісія подала до Вищого адміністративного суду України апеляційну скаргу на рішення Київського апеляційного адміністративного суду, який визнав законним другий тур виборів мера в Павлограді.

Апеляційна скарга підписана головою ЦВК Михайлом Охендовским, повідомив представник у суді кандидата в мери Павлограда Євгена Тєрєхова від партії "УКРОП" Роман Бабій.

ЦВК просить Вищий адмінсуд скасувати постанову апеляційного суду.

"Оскільки ЦВК подала апеляцію, то значить, вважає свою позицію правильною, і виходячи з неї, другого туру виборів в Павлограді бути не повинно", – сказав Бабій.

Представник Тєрєхова зазначив, що засідання Вищого адміністративного суду заплановано на понеділок, 2 листопада, о 14.00. За його словами, другий тур виборів мера у Павлограді може бути зірвано, "якщо ВАСУ задовольнить апеляцію ЦВК і скасує рішення суду від 29 жовтня".

Зазначимо, що раніше голова ЦВК Михайло Охендовський говорив, що Центрвиборчком докладе всіх зусиль, щоб другий тур виборів мера у Павлограді відбувся.

"Це повторне голосування, призначене місцевою територіальною комісією, неодмінно відбудеться. Ніхто не зможе скасувати рішення ТВК, ніхто не зможе перешкодити реалізації виборчих прав жителями міста під час повторного голосування міського голови. ЦВК зі своєї сторони прикладе всі зусилля для того, щоб вибори в Павлограді 15 листопада відбулися. Підстав для взяття під сумнів повторного голосування на цей момент не існує ніяких", - сказав Охендовський на прес-конференції в Києві в п'ятницю, 30 жовтня.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія ухвалила рішення про скасування другого туру виборів мера Павлограда. Підставою для цього стала начебто недостатня кількість виборців.

Цей факт викликав обурення не тільки громадськості, а й чиновників вищої ланки. Зокрема президент Петро Порошенко заявляв, що сподівається на справедливе рішення суду щодо скандальної постанови, а Арсен Аваков повідомив про кримінальне провадження щодо дій ЦВК.

 Позов до суду подав кандидат у мери Павлограда Євген Терехов, його вимоги задоволено повністю. 

Місцева ТВК ухвалила рішення про проведення другого туру виборів мера.

Відео Постанова ЦВК, яка залишила Павлоград без другого туру виборів, незаконна і тому скасована

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів