ЦВК підрахувала половину протоколів. Зеленський утричі випереджає Порошенка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За даними 50% голосів, різниця між кандидатами у відсотках величезна.

Розрив між кандидатами у президенти на виборах у другому турі складає близько 50%. Такими є дані обробки половини протоколів місцевих комісій Центрвиборчкомом.

Станом на 3:00 ночі 22 квітня ЦВК обробила 50,18% голосів українців. Володимира Зеленського підтримали 73,01% – тобто 6,7 млн виборців. За Петра Порошенка віддали свої голоси 24,65% - це понад 2,2 млн громадян.

Табло ЦВК

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур виборів президента України. Згідно з даними Національного екзит-полу та екзит-полу ТСН, перемогу здобув Володимир Зеленський. Він отримав майже 75%, тоді як чинний президент Петро Порошенко - близько 25%.

Порошенко на власній прес-конференції визнав свою поразку та наголосив, що не йде з політики. Через деякий час він зателефонував Зеленському, привітав його з перемогою та запропонував свою допомогу.

Водночас, сам Зеленський вже встиг дати першу прес-конференцію після оприлюднення даних екзит-полів, на якій розповів про перші кадрові рішення, а також про перестановки серед учасників перемовин у Мінську.

Залиште свій коментар

Вибір редакції