Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЦВК прийняла протокол з останнього виборчого округу

Протокол ОВК №210 прийняли з приміткою "Уточнений".

Центральна виборча комісія прийняла протокол окружної виборчої комісії №210 з поміткою "Уточнений". Про це повідомила пресслужба Центрвиборчкому у Facebook.

Комісія склала протокол після повторного підрахунку голосів виборців на 33 виборчих дільницях цього округу на виконання рішення суду, йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося раніше, округ №210 із центром у Прилуках на Чернігівщині. Відповідно до електронного підрахунку бюлетенів, там перемагає Сергій Коровченко (21,24% або 16440 голосів) від "Слуги народу". Від нього на 101 голос відстав самовисуванець Борис Приходько (21,11% або 16 4400 голосів).

Нагадаємо, 21 травня президент України Володимир Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради. За місяць - 20 червня - Конституційний суд України визнав розпуск парламенту законним

Позачергові вибори до Верховної Ради були призначені та відбулися в Україні 21 липня. За результатами опрацювання ЦВК 100% протоколів до парламенту нового скликання проходять п’ять партій: "Слуга народу" отримала 43,16% голосів, "Опозиційна платформа - За життя" - 13,05%, "Батьківщина" - 8,18%, "Європейська солідарність" - 8,10%, а "Голос" - 5,82%. Явка склала 49,8%. 

Відео Один виборчий округ відділяє ЦВК від оголошення остаточних результатів парламентських виборів

Напередодні вночі члени Центрвиборчкому оголосили переможців по 198 округах. Нині затримка за 210 виборчим округом. Там дораховують голоси, їх мають оголосити на сьогоднішньому засіданні. За законом підсумки голосування мали підбити до вчорашнього дня.  

Один виборчий округ відділяє ЦВК від оголошення остаточних результатів парламентських виборів

Залиште свій коментар

Вибір редакції