ЦВК призначила дату чергових виборів депутатів до 66 ОТГ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Також було призначено додаткові вибори депутатів сільських та селищних рад.

Центральна виборча комісія призначила дату проведення виборів депутатів до 66 об’єднаних територіальних громад, а також додаткові вибори депутатів 30 сільських та селищних рад на 30 червня 2019 року.

Про це повідомляє ЦВК на своїй сторінці у Facebook.

"Відтак, Комісія призначила на неділю, 30 червня 2019 року, перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів у 66 об’єднаних територіальних громадах (7 міських, 14 селищних, 45 сільських ОТГ). Зокрема, такі вибори відбудуться: у Вінницькій області – у 5 ОТГ; у Волинській області – в 1 ОТГ; у Житомирській області – у 2 ОТГ; у Запорізькій області – у 4 ОТГ; в Івано-Франківській області – в 1 ОТГ; у Київській області – у 5 ОТГ; у Кіровоградській області – в 1 ОТГ; у Луганській області – у 8 ОТГ; у Миколаївській області – у 12 ОТГ;  в Одеській області – у 4 ОТГ; у Полтавській області – в 1 ОТГ; у Рівненській області – у 3 ОТГ; у Сумській області – у 4 ОТГ; у Харківській області – в 1 ОТГ; у Херсонській області – у 2 ОТГ; у Хмельницькій області – в 1 ОТГ; у Черкаській області – у 3 ОТГ; у Чернівецькій області – у 2 ОТГ; у Чернігівській області – у 6 ОТГ", - йдеться у повідомленні.

Також було оголошено  і додаткові вибори депутатів до 14 сільських та 16 селищних рад. Початок передвиборчої кампанії цих місцевих виборів було призначено на 11 травня 2019 року.

Комісія призначила на 30 червня 2019 року перші місцеві вибори у 66 об'єднаних територіальних громадах та додаткові...

Опубліковано Центральна виборча комісія - Central Election Commission of Ukraine Субота, 20 квітня 2019 р.

Нагадаємо, 23 грудня місцеві вибори відбулися в 78 об'єднаних територіальних громадах у 13 областях. До складу цих 78 ОТГ входять 345 місцевих рад: міських - 9, селищних - 19 і сільських - 317. Про перемогу на цих виборах одночасно заявили "БПП "Солідарність" та "Батьківщина".

Відео"БПП" та "Батьківщина" одночасно заявляють про свої перемоги на виборах до ОТГ

У Блоці Петра Порошенка та партії "Батьківщина" одночасно заявляють про свої перемоги на вчорашніх місцевих виборах. Напередодні депутатів та голів обирали 77 об'єднаних територіальних громад у 13 областях. Обоє лідери перегонів уже заявили про власні тріумфи і взаємно звинуватили у фальсифікаціях. 

"БПП" та "Батьківщина" одночасно заявляють про свої перемоги на виборах до ОТГ

Залиште свій коментар

Вибір редакції