Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЦВК призначила вибори до Ради на окрузі загиблого Єремеєва

Вони відбудуться 17 липня.

Центральна виборча комісія призначила проміжні вибори депутата Верховної Ради в одномандатному виборчому окрузі №23 (Волинська область) на 17 липня. Як відомо, обраний там депутатом Ігор Єремєєв помер 12 серпня.

Рішення було ухвалено на засіданні ЦВК у понеділок.

"У зв'язку з достроковим припиненням з підстав, передбачених Конституцією України, повноважень народного депутата України Єремеєва І.М., обраного в одномандатному виборчому окрузі № 23 (Волинська область), Комісія призначила проміжні вибори народного депутата України в цьому виборчому окрузі на неділю, 17 липня 2016 року", - зазначено у повідомленні.

"При цьому взято до відома, що виборчий процес проміжних виборів народного депутата України в ОВО № 23 (Волинська область) починається з дня, наступного після дня опублікування цієї постанови", - йдеться в повідомленні.

Відео Бізнес-партнерам Єремеєва довелося вийти з тіні після смерті депутата

Нагадаємо, 48-річний нардеп Ігор Єремеєв помер 12 серпня 2015 року після падіння з коня.

Ігор Єремеєв - український бізнесмен і політик, народний депутат України 7-го і 8-го скликання (безпартійний, голова депутатської групи "Воля народу").

Був співвласником паливно-промислової групи "Континіум", в активи якої входять Херсонський нафтопереробний заводи і одна з найбільших в Україні мереж АЗС WOG. Також він був головою Наглядової ради Публічного акціонерного товариства "Банк інвестицій та заощаджень".

Єремеєв вважався одним з найбагатших депутатів Верховної Ради — у 2015 році журнал "Фокус" оцінив його статки в 95 млн доларів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції