ЦВК призначила вибори до Ради на окрузі загиблого Єремеєва

Вони відбудуться 17 липня.

Центральна виборча комісія призначила проміжні вибори депутата Верховної Ради в одномандатному виборчому окрузі №23 (Волинська область) на 17 липня. Як відомо, обраний там депутатом Ігор Єремєєв помер 12 серпня.

Рішення було ухвалено на засіданні ЦВК у понеділок.

"У зв'язку з достроковим припиненням з підстав, передбачених Конституцією України, повноважень народного депутата України Єремеєва І.М., обраного в одномандатному виборчому окрузі № 23 (Волинська область), Комісія призначила проміжні вибори народного депутата України в цьому виборчому окрузі на неділю, 17 липня 2016 року", - зазначено у повідомленні.

"При цьому взято до відома, що виборчий процес проміжних виборів народного депутата України в ОВО № 23 (Волинська область) починається з дня, наступного після дня опублікування цієї постанови", - йдеться в повідомленні.

ВідеоБізнес-партнерам Єремеєва довелося вийти з тіні після смерті депутата

Нагадаємо, 48-річний нардеп Ігор Єремеєв помер 12 серпня 2015 року після падіння з коня.

Ігор Єремеєв - український бізнесмен і політик, народний депутат України 7-го і 8-го скликання (безпартійний, голова депутатської групи "Воля народу").

Був співвласником паливно-промислової групи "Континіум", в активи якої входять Херсонський нафтопереробний заводи і одна з найбільших в Україні мереж АЗС WOG. Також він був головою Наглядової ради Публічного акціонерного товариства "Банк інвестицій та заощаджень".

Єремеєв вважався одним з найбагатших депутатів Верховної Ради — у 2015 році журнал "Фокус" оцінив його статки в 95 млн доларів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: