Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЦВК розподілила кошти на позачергові вибори до Ради – вони обійдуться у майже два мільярди

Вибори відбудуться 21 липня.

ЦВК розподілила близько 1,9 млрд державних коштів для підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів.

Про це йдеться на сторінці Комісії у Facebook.

Як зазначається, видатки ЦВК складають понад 406 млн, на окружні виборчі комісії розподілено близько 51 млн грн, на дільничні виборчі комісії – понад 1,2 млрд.

Окрім цього, передбачений резерв коштів – він складає понад 271 млн грн.

Також ЦВК затвердила середні норми видатків окружної виборчої комісії та середні норми видатків для потреб дільничних виборчих комісій для виборів.

Під час сьогоднішнього засідання Комісія затвердила Розподіл коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку...

Опубліковано Центральна виборча комісія - Central Election Commission of Ukraine Понеділок, 3 червня 2019 р.
графік виборів до Ради, інфографіка
ТСН.ua

Нагадаємо, 20 травня Зеленський під час інавгураційної промови заявив, що розпускає Верховну Раду. Політики відреагували на це по-різному: ми зібрали їхні коментарі з цього приводу.

Вранці 21 травня в Адміністрації президента відбулись консультації із спікером Андрієм Парубієм, його заступниками, лідерами фракцій і депутатських об'єднань. У прес-службі Зеленського назвали головний аргумент для розпуску - "дуже низька довіра громадян до парламенту". Юридична підстава для розпуску – від 2016 року у ВР не існувало коаліції.

За словами голови Адміністрації президента Андрія Богдана, можливим є зменшення строків тендерних закупівель, які будуть проводитися ЦВК для провдення виборів до ВРУ. Окрім цього, Зеленський хоче внести зміни до закону України про вибори, а саме зменшити прохідний бар'єр до 3% та скасувати мажоритарну систему.

21 травня президент Володимир Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради. Згідно з ним, позачергові вибори відбудуться 21 липня.

ВідеоПарламентські вибори: партії, які отримають понад 2%, протягом 5 років фінансуватиме держава

В Україні стрімко розгортається політична кампанія виборів до парламенту. Центральна виборча комісія вже зареєструвала першого кандидата, лідери перегонів проводять дострокові з’їзди, формують списки, оновлюють статути, об’єднуються вчорашні суперники. Політичні довгожителі наводять собі агітаційний макіяж, однак, все одно, менш привабливі, аніж молодь української політики.

Парламентські вибори: партії, які отримають понад 2%, протягом 5 років фінансуватиме держава

Залиште свій коментар

Вибір редакції