Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЦВК скасувала реєстрацію кандидата від "Опоплатформи", який має 9 паспортів та балотувався за фейковим ім’ям

МВС та СБУ встановили, що він переховується від міжнародного правосуддя.

Центральна виборча комісія скасувала реєстрацію кандидата за списком "Опозиційної платформи – За життя" під №44 Дмитра Торнера, оскільки він не є громадянином України та має низку підроблених документів.

Про це повідомляє пресслужба ЦВК.

"Своєю чергою на запити Комісії від 18 липня 2019 року стосовно надання відомостей про документування паспортом громадянина України для виїзду за кордон кандидата в народні депутати України Торнера Д.Г., а також щодо наявності у нього громадянства України Державна міграційна служба України повідомила, що за наявними даними ЄІАС управління міграційними процесами Державної міграційної служби України Торнер (попередні прізвища – Мальченко, Грозний) Дмітрій (попереднє ім’я – Дмитро) Григорович, 28 серпня 1980 року народження, був документований відповідними паспортами громадянина України для виїзду за кордон, які станом на сьогодні є недійсними, зокрема паспорт громадянина України для виїзду за кордон, виданий 7 червня 2019 року, згідно з висновком службової перевірки визнано недійсним і таким, що підлягає вилученню. Також Державна міграційна служба України зазначила, що за наявними обліками територіальних органів ДМС України Торнер Д.Г. з питань набуття громадянства України в установленому порядку не звертався, підстав вважати його громадянином України немає", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у зв’язку із встановленими даними ЦВК ухвалила рішення про скасування його реєстрації. Із відповідним закликом також звертались СБУ та МВС, які встановили, що Торнер переховується від міжнародного правосуддя.

"У ході досудового розслідування встановлено, що особа, яка наразі представляється Дмитром Григоровичем Торнером, 1980 року народження, починаючи від 2007 року, на підставі підроблених документів отримала 5 паспортів громадянина України на різні прізвища та з різними анкетними даними, а також 4 паспорти громадянина України для виїзду за кордон, з якими здійснювала незаконний перетин державного кордону", - повідомили в СБУ.

Там зазначили, що насправді Торнер є громадянином Молдови Некрасовим Дмитром Григоровичем, який перебував у розшуку правоохоронних органів за вчинення злочину, передбаченого ст. 317 (Втеча з місць ув’язнення) КК Республіки Молдови.

"Ще той жулік, справжній "джентельмен удачі". 11 років ув’язнення у Молдові за шахрайство, втеча з місця відбуття покарання, переїзд в Україну, фальсифікація відомостей про смерть, 5 змін внутрішніх українських паспортів на різні прізвища, 4 різних закордонні паспорти, 2 дружини. І як результат - 44 місце у списку проросійської партії", - написав у Facebook директор Департаменту комунікацій МВС Артем Шевченко.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія повторно зареєструвала кандидата від "Слуги народу" із подвійним громадянством Олександра Куницького.

ВідеоЦВК виграла справу у Верховному суді – пережеребкування не буде

Центральна виборча комісія вже дала команду держпідприємству спецзв’язку розвозити документи по регіонах. До позачергових виборів народних депутатів лишилося менше двох тижнів. Тож, вважають у Центральній виборчій комісії, на передрук бюлетенів часу немає.    

ЦВК виграла справу у Верховному суді – пережеребкування не буде

Залиште свій коментар

Вибір редакції